18 listopada 2015 13:00
Info SoundTrade SoundTrade tel: +48 22 632 02 85 www.soundtrade.pl

Jesienna promocja na produkty Behringer ProZone

Wyłączny dystrybutor popularnych urządzeń niemieckiej marki Behringer, firma SoundTrade, ogłosiła jesienną promocję na wybrane produkty z grupy ProZone. Teraz w promocyjnych cenach można zakupić topową konsoletę X32 w jednej z trzech wersji - X32, X32 Compact lub X32 Producer.

Konsolety w promocyjnych cenach dostępne są jako samodzielne urządzenia, opcjonalnie wraz z dedykowanymi flightcase’ami, a także w gotowych zestawach uwzględniających zarówno flightcase’y, jak i SD16 - stageracki, dzięki którym można zapomnieć o di-boxach oraz dodatkowych kosztach. Rozbudowana transmisja ULTRANET gratis!

Promocja przewidziana jest do końca grudnia lub do wyczerpania zapasów, bądź do zmiany cennika. Szczegóły związane z cenami dostępne są w dziale handlowym firmy SoundTrade.

 

[img:1]

 

Cechy kluczowe produktów SD:

 
  • Konstrukcja umożliwiająca użycie jako podpytka na scenie,
  • Złącza wejściowe combo XLR / TRS,
  • Eliminujące potrzebę użycia do 16 di-boxów,
  • Preampy zaprojektowany przez inżynierów MIDAS,
  • Większa ilość wejść do transmisji ULTRANET,
  • Uniwersalna obudowa bez potrzeby (choć z możliwością) montażu w racku,
  • Obsługę protokołu AES50.

 

[img:2]

 

X32 TOURING SET - Cena promocyjna brutto: 11.850 zł

X32 + Flightcase

Flagowa, 32-kanałowa konsoleta cyfrowa do zastosowań koncertowych, nagraniowych i studyjnych w komplecie wraz z dedykowaną skrzynią transportową.

 

 

 

[img:3]

 

X32 DIGITAL SET - Cena promocyjna brutto: 15.350 zł

X32 + SD16 + Flightcase

Flagowa, 32-kanałowa konsoleta cyfrowa do zastosowań koncertowych, nagraniowych i studyjnych wraz z dedykowaną skrzynią transportową. W zestawie również stagebox SD16 umożliwiający zdalne sterowanie 16 sygnałami wejściowymi mic / line oraz 8 wyjściami liniowymi. SD16 w porównaniu do stageboxa S16 posiada złącza combo - XLR / TRS oraz cztery porty ULTRANET.

 

 

 

[img:4]

 

X32 FULL DIGITAL SET - Cena promocyjna brutto: 18.850 zł

X32 + 2 x SD16 + Flightcase

Flagowa, 32-kanałowa konsoleta cyfrowa do zastosowań koncertowych, nagraniowych i studyjnych wraz z dedykowaną skrzynią transportową. W zestawie również dwa stageboxy SD16 umożliwiające zdalne sterowanie 32 sygnałami wejściowymi mic / line oraz 16 wyjściami liniowymi. SD16 w porównaniu do stageboxa S16 posiada złącza combo - XLR / TRS oraz cztery porty ULTRANET.

 

 

 

[img:5]

 

X32 COMPACT TOURING SET - Cena promocyjna brutto: 9.690 zł

X32 Compact + Flightcase

Flagowa, 32-kanałowa konsoleta cyfrowa w wersji Compact do zastosowań koncertowych, nagraniowych i studyjnych w komplecie wraz z dedykowaną skrzynią transportową.

 

 

 

[img:6]

 

X32 COMPACT DIGITAL SET - Cena promocyjna brutto: 13.160 zł

X32 Compact + SD16 + Flightcase

Flagowa, 32-kanałowa konsoleta cyfrowa w wersji Compact do zastosowań koncertowych, nagraniowych i studyjnych w komplecie wraz z dedykowaną skrzynią transportową. W zestawie również stagebox SD16 umożliwiający zdalne sterowanie 16 sygnałami wejściowymi mic / line oraz 8 wyjściami liniowymi. SD16 w porównaniu do stageboxa S16 posiada złącza combo - XLR / TRS oraz cztery porty ULTRANET.

 

 

 

[img:7]

 

X32 COMPACT FULL DIGITAL SET - Cena promocyjna brutto: 16.630 zł

X32 Compact + 2 x SD16 + Flightcase

Flagowa, 32-kanałowa konsoleta cyfrowa w wersji Compact do zastosowań koncertowych, nagraniowych i studyjnych w komplecie wraz z dedykowaną skrzynią transportową. W zestawie również dwa stageboxy SD16 umożliwiające zdalne sterowanie 32 sygnałami wejściowymi mic / line oraz 16 wyjściami liniowymi. SD16 w porównaniu do stageboxa S16 posiada złącza combo - XLR / TRS oraz cztery porty ULTRANET.

 

 

 

[img:8]

 

X32 PRODUCER TOURING SET - Cena promocyjna brutto: 7.990 zł

X32 Producer + Flightcase

Flagowa, 32-kanałowa konsoleta cyfrowa w wersji Producer do zastosowań koncertowych, nagraniowych i studyjnych w komplecie wraz z dedykowaną skrzynią transportową.

 

 

 

[img:9]

 

X32 PRODUCER DIGITAL SET - Cena promocyjna brutto: 11.440 zł

X32 Producer + SD16 + Flightcase

Flagowa, 32-kanałowa konsoleta cyfrowa w wersji Producer do zastosowań koncertowych, nagraniowych i studyjnych w komplecie wraz z dedykowaną skrzynią transportową. W zestawie również stagebox SD16 umożliwiający zdalne sterowanie 16 sygnałami wejściowymi mic / line oraz 8 wyjściami liniowymi. SD16 w porównaniu do stageboxa S16 posiada złącza combo - XLR / TRS oraz cztery porty ULTRANET.

 

 

 

[img:10]

 

X32 PRODUCER FULL DIGITAL SET - Cena promocyjna brutto: 14.890 zł

X32 Producer + 2 x SD16 + Flightcase

Flagowa, 32-kanałowa konsoleta cyfrowa w wersji Producer do zastosowań koncertowych, nagraniowych i studyjnych w komplecie wraz z dedykowaną skrzynią transportową. W zestawie również dwa stageboxy SD16 umożliwiające zdalne sterowanie 32 sygnałami wejściowymi mic / line oraz 16 wyjściami liniowymi. SD16 w porównaniu do stageboxa S16 posiada złącza combo - XLR / TRS oraz cztery porty ULTRANET.

 

 

 

Ceny konsolet poza zestawem:

 
  • X32 - 32-kanałowa konsoleta cyfrowa - 10.990 zł
  • X32 COMPACT - 32-kanałowa konsoleta cyfrowa - 8.990 zł
  • X32 PRODUCER - 32-kanałowa konsoleta cyfrowa - 7.250 zł

 

 

 

Dodatkowo w ramach promocji dostępne są akcesoria:

Ceny ważne przy zakupie z ww. zestawami

 

[img:11]

 

SD8 - Cena promocyjna brutto: 2.600 zł

Stagebox umożliwiający zdalne sterowanie 8 sygnałami wejściowymi mic / line oraz 8 wyjściami liniowymi. SD8 w porównaniu do stageboxów S16 i S32 posiada złącza combo - XLR / TRS i dwa porty ULTRANET oraz obsługę protokołu AES50. Idealny do użycia na scenie jako cyfrowa podpytka.

 

[img:12]

 

NCAT5E-50M - Cena promocyjna brutto: 1.290 zł

Profesjonalny kabel Neutrik Cat5e o długości 50m na bębnie Schill ze złączami Neutrik RJ-45, zaprojektowany i testowany w zakresie współpracy z protokołem AES50. Główne cechy to wysoka wytrzymałość, elastyczność i odporność na zakłócenia.

 

Gdzie kupić?

Behringer Behringer www.behringer.com

Dystrybucja w Polsce:

SoundTrade

tel.: +48 22 632 02 85
Godziny otwarcia:

Pon - Pt:  09:00 - 17:00

adres:
ul. Kineskopowa 1 05-500 Piaseczno k/Warszawy

Sklepy muzyczne > Behringer rozwiń listę sklepów

reklama
Copyright © INFOMUSIC 2016
Szanowny Czytelniku
 
 
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały redakcyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy użytkownik portalu wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności, która opisuje sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. 
 
 
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.
 
Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?
 
Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest INFOMUSIC. Rejestr firm: INFOMUSIC z siedzibą w Gdańsku przy ul. Zielona 20/14  80-746 Gdańsk, Nr ewidencyjny: 112588, Numer VAT: NIP PL 584 2259505, REGON 192 886 210.  Szczegółowe informacje dotyczące administratorów znajdują się w naszej Polityce prywatności 
 
 
Jakie dane są przetwarzane ?
 
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez INFOMUSIC,w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.
 
Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych osobowych?
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i doskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie. Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. 
 
Komu udostepniamy Twoje dane osobowe?
 
Twoje dane mogą być udostępniane w ramach grupy portali INFOMUSIC.PL. Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. 
 
Pełna treść w polityce prywatności
 
Gdzie przechowujemy Twoje dane?
Zebrane dane osobowe przechowujemy na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego („EOG”), ale mogą one być także przesyłane do kraju spoza tego obszaru i tam przetwarzane. 

 
Jakie masz prawa?
 
Prawo dostępu do danych:  
W każdej chwili masz prawo zażądać informacji o tym, które Twoje dane osobowe przechowujemy. Aby to zrobić, skontaktuj się z INFOMUSIC.PL– otrzymasz te informacje pocztą e-mail. 
 
Prawo do poprawiania danych: 
Masz prawo zażądać poprawienia swoich danych osobowych, jeśli są one niepoprawne, a także do uzupełnienia niekompletnych danych.  Jeśli masz konto w INFOMUSIC.PL lub konto portalach grupy INFOMUSIC.PL, możesz edytować swoje dane osobowe na stronie swojego konta. 
 
Szczegółowe informacje dotyczące Twoich praw znajdują się w Polityce prywatności 
 
Dlatego też proszę naciśnij przycisk „ZGADZAM SIĘ, PRZEJDŹ DO SERWISU" lub klikając na symbol "X" w górnym rogu tego oka, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez ze mnie z Usług  INFOMUSIC, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "desktop", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych). Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.
 
Pełny regulamin i Polityka prywatności znajduje sie pod poniższym linkiem. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem. https://www.infomusic.pl/page/rodo 
 
Zgadzam się, przejdź do serwisu Nie teraz