12 kwietnia 2018 12:00
Info AUDIOSTACJA AUDIOSTACJA tel: +48 (22) 122 53 00 www.audiostacja.pl

Laney prezenuje serię wzmacniaczy Mini-Laney

Miniaturyzacja sprzętu muzycznego trwa w najlepsze! Na półki sklepowe wprowadzana jest właśnie najnowsza linia miniaturowych wzmacniaczy firmy Laney. Seria Mini-Laney jest idealna do ćwiczenia w domu, rozgrzewki w garderobie lub kameralnych występów i stanowi kompaktowe rozwiązanie dla podróżujących muzyków.

 

W skład najnowszej linii Laney wchodzą dwa typy wzmacniaczy: Mini i Mini-ST (który jak wskazuje nazwa - pracuje w trybie stereo). Seria Mini jest dostępna w trzech wersjach : Mini-Iron, (stylizowana za znanym i lubianym modelu Ironheart), Mini-Lion (oparta o  butikowy wygląd linii Lion Heart) i Mini-SuperG (wzorowany na legendarnym modelu Supergroup).

 [img:1]

Każdy model wyposażony został w  kanał czysty i przesterowany, potencjometry gain, tone, volume, wejście gitarowe, wejście Aux in, gniazdo słuchawkowe oraz funkcję Laney LSI - Laney Smartphone Insert. LSI pozwala na dostęp do pokaźnej biblioteki brzmień, zawierającej m.in brzmienia legendarnych herosów gitary .Kabel połączeniowy LSI jest dostarczany wraz z urządzeniem i współpracuje z urządzeniami z systemami iOS i Android.

 

Zobacz nowości firmy Laney na NAMM'18:

[img:3]

Wzmacniacze Komba gitarowe do gitary elektrycznej
reklama
Copyright © INFOMUSIC 2016