Kategorie

‌‌Ableton Push 2 + Live 11 Suite - zestaw I AUTORYZOWANY DEALER !!!

To ogłoszenie jest nieaktualne

Opis produktu:

"UWAGA! Po otrzymaniu licencji cyfrowej konsument tracić prawo do odstąpienia od umowy kupna, zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U. 2014 poz. 827)."

Czym jest Push?

Push to instrument typu hardware, zaprojektowany i wyprodukowany przez markę Ableton w celu ekspresywnego tworzenia muzyki w trybie hands-on oraz pełnej integracji ze środowiskiem Live. Push i  Live doskonale ze sobą współpracują pozwalając Ci kreować bity, grać nuty i akordy, ciąć sample i budować całą strukturę utworu - bez konieczności patrzenia na komputer.


Twórz bity

Przeglądaj, odsłuchuj i wgrywaj własne sample, wejdź do obszernej biblioteki bębnów Live'a lub eksploruj Beat Tools - zestaw próbek do beat making'u, który otrzymasz wraz z Push-em. Odgrywaj swoje kompozycje przy użyciu  64 padów czułych na siłę nacisku i kręć brzmienia w czasie gry używając ośmiu, czułych na dotyk enkoderów (obrót bez końca). 

Tryb 16-padowy Push-a pozwala Ci grać nuty, programować sekwencje krokowo oraz ustawiać długość pętli - wszystko w tym samym widoku. Układ 64-padowy umożliwia użycie całej matrycy 8x8 do grania wielu próbek np. bębnów, w czasie rzeczywistym. 

Graj nuty i akordy

Pady Push-a odpowiadają konkretnym wysokościom dźwięków, których ułożenie i struktura zapewnia bardzo intuicyjną i łatwą grę melodii i akordów. Duże interwały, czy złożone partie nie stanowią najmniejszego problemu. Będziesz zachwycony możliwością łatwego wyboru tonacji oraz skali.


Pracuj z samplami

Trzy niezależne tryby oferują szybkie i wygodne środowisko pracy z Twoimi samplami. Tryb Slice pozwala Ci na natychmiastowe cięcie długich sampli i automatyczne przypisywanie pociętych kawałków do padów - to idealny sposób na przearanżowanie loopów w locie lub stworzenie zestawów perkusyjnych z samplowanych pętli perkusyjnych. Tryb klasyczny oferuje możliwość zamiany melodyjnych sampli w instrument przypisując do padów różne wysokości sampla. Co więcej, dzięki dotykowym enkoderom możesz edytować początek i koniec sampla oraz jego obwiednię. Tryb One Shot odtwarza próbkę od początku do końca niezależnie jak długo trzymasz wciśnięty pad - to idealne rozwiązanie do grania samplami perkusyjnymi. Co ciekawe, padami możesz też zmieniać wysokość odtwarzanego sampla bez konieczności ponownego wyzwalania i zmiany punktu, w którym jest aktualnie odtwarzany.

Dodatkowo, teraz możesz wybierać wejścia i wyjścia audio oraz MIDI bezpośrednio na Push-u, do samplowania zewnętrznego hardware'u - bez zaburzenia Twojego flow.


Piękny i muzykalny

Każdy element Push-a został starannie przemyślany, aby dostarczyć użytkownikom nowy poziom doświadczeń. Wielokolorowy wyświetlacz dopasowuje się tak by pokazać dokładnie to co potrzeba by zostać w kreatywnym ciągu. Pady Push-a są miękkie, delikatne i responsywne - idealne do grania bitów i melodii.


Push to instrument, który sprawdzi się w domu, studio i na scenie. Twoje występy będą niepowtarzalne dzięki możliwości nieskrępowanej improwizacji w każdym z trybów. Nie ważne czy grasz melodie, akordy lub pracujesz na samplach i instrumentach perkusyjnych - wszystko masz pod ręką i na zawołanie, wszystko na jednym instrumencie - Push-u.


Bezbłędna integracja z Live

Odpalaj klipy i sceny, dopracowuj brzmienie, kontroluj poziomy i wysyłki - Live potrafi uchwycić każdy moment. Jeśli w Twojej głowie rodzi się muzyczny pomysł podłącz Push do komputera i zmaterializuj go w Live - programie, który zawsze wspomoże Twój proces kreacji.


Kluczowe funkcje

- instrument typu hardware umożliwiający pracę z Ableton Live,

- jednocześnie graj i programuj krokowo dźwięki w tym samym widoku,

- kreatywne środowisko do samplingu: tnij, graj i manipuluj samplami z poziomu Push-a,

- duży kolorowy wyświetlacz, który pokazuje dokładnie to czego potrzebujesz,

- 64 czułe na docisk i podświetlane pady,

- 8 kontrolerów czułych na dotyk,

- wyzwalanie klipów do pracy na żywo i aranżowania w locie,wygodne granie melodii i akordów dzięki odpowiedniej strukturze ułożenia nut,

- tryb skali pozwala na unikalne podejście do nut i akordów,

- zawiera Beat Tools: zestaw brzmień dla beatmaker'ów z ponad 150 drum kitami oraz instrumentami, 180 loopami audio i dodatkowymi próbkami,

- zawiera oprogramowanie Live Intro.


Dane:

- zawartość: instrument Push, uniwersalny zasilacz 100-240VAC, 50/60Hz z wymiennymi wtyczkami, kabel USB, Ableton Intro wersja do pobrania

- wymiary: szerokość 370 mm, głębokość 293 mm, wysokość 26 mm / wysokość z potencjometrami 46 mm,

- waga: 2 990 g,

- złącza: zewnętrzny zasilacz 12V DC 1.25A, USB 5V/0.5A,

- dwa wejścia na pedały

- złącze antykradzieżowe Kensington Lock,

- obudowa: górna część obudowy została wykonana z lekkiego, ale wytrzymałego anodyzowanego aluminium,

- pady: miękkie silikonowe pady, idealnie skalibrowane do reakcji na siłę uderzenia / docisku. Podświetlanie RGB padów, 

- przyciski: przyciski odpowiedzialne za kontrolę trybów pracy posiadają przyjemny "klik" oraz białe lub multikolorowe podświetlenie LED,

- potencjometry: bardzo dużej rozdzielczości obrotowe enkodery czułe na dotyk, 

- wyświetlacz: wysoka rozdzielczość, kolory RGB oraz bardzo szerokie kąty pracy. Bardzo jasny i klarowny obraz, 

- pasek dotykowy: 17cm, służący do kontroli modulacji, funkcji pitch band oraz przewijania,

- 31 diody LED pomagające w funkcji nawigacji.


‌Live 11 to szybkie, płynne i elastyczne oprogramowanie do tworzenia i wykonywania muzyki na żywo. Zawiera wszelkiego rodzaju efekty, instrumenty, dźwięki i kreatywne narzędzia - wszystko, czego potrzebujesz do tworzenia muzyki w dowolnym stylu.


Twórz z Live


Dzięki dwóm trybom pracy w Live oraz mnóstwu kreatywnych narzędzi i dźwięków z nieskończoną liczbą sposobów ich łączenia, jedynym ograniczeniem Twojej muzyki jest Twoja wyobraźnia.


Widok sesji pozwala szybko szkicować pomysły: odtwarzaj, miksuj i dopasowuj pętle MIDI i audio o różnych długościach i tempach bez zatrzymywania muzyki. Widok aranżacji to miejsce, w którym organizujesz muzykę na osi czasu i tworzysz sekcje utworu. Możesz też nagrać aranżację bezpośrednio z widoku sesji i zaimprowizować swą kompozycję.


Live oferuje narzędzia, które pozwalają zarówno uchwycić pomysły, jak i odkryć te, których nigdy się nie spodziewałeś. Nagrywaj syntezatory sprzętowe, instrumenty programowe, gitary, wokale lub dowolny dźwięk z prawdziwego świata. Wybierz to, co najlepsze spośród wielu podejść uchwyconych w audio lub MIDI i połącz w swoją idealną kompozycję dzięki nowej funkcji Comping w Live. Użyj funkcji Capture MIDI do przywołania nut po ich zagraniu, zamieniając spontaniczne chwile i szczęśliwe wypadki w muzykę. Generuj zaskakujące wariacje melodii i rytmu za pomocą narzędzi randomizacji.


Syntezatory w Live 11 oferują pełne spektrum dźwięku w oparciu o architekturę wavetable, FM oraz modelowania analogowego i fizycznego. Para modułów do próbkowania zapewnia wbudowane cięcie sampli i rozciąganie w czasie, a także multisampling i szerokie możliwości kształtowania dźwięku. Efekty MIDI pozwalają manipulować nutami, a bogata gama efektów audio, od czystych do pełnych charakteru, pomoże uporządkować miks lub stworzyć kreatywny bałagan. Nowe urządzenia w Live 11 obejmują dwa efekty przetwarzania spektralnego, hybrydowy pogłos łączący pogłosy algorytmiczne i splotowe oraz sześć efektów inspirowanych procesami naturalnymi i fizycznymi które pozwolą na zupełnie nowe sposoby odkrywania dźwięku w Live.


Każda edycja Live zawiera podstawową bibliotekę dźwięków, z klasycznymi syntezatorami, analogowymi automatami perkusyjnymi, klawiszami, bębnami z wieloma próbkami i nie tylko. Kolekcje wyselekcjonowane zapewniają zestawy zawierające klipy, zestawy i inne dźwięki do odkrywania tematów i brzmienia; Live 11 dodaje Voice Box do eksperymentalnej manipulacji wokalem, Mood Reel dla nowoczesnego ustawienia narracji oraz Drone Lab dla zawieszonych tonów i tekstur.


Występuj z Live


Na scenie możesz wyzwalać, zmieniać kolejność i remiksować swoją muzykę w czasie rzeczywistym. Skorzystaj z elastycznego mapowania MIDI, aby skonfigurować prawie każdy element w Live do ręcznego sterowania za pomocą kontrolera. Możesz zaprojektować własne, unikalne kombinacje instrumentów i efektów oraz użyć maksymalnie 16 pokręteł Macro do sterowania dowolną liczbą parametrów. Znajdź ustawienia, które lubisz i zapisz je jako migawki makr, aby tworzyć napięcia, dropy i natychmiastowe wariacje podczas występu.


Użyj Live by w pełni ogarnąć swój występ. Steruj zewnętrznym sprzętem, integruj z zewnętrznymi efektami lub mikserami. Improwizuj samodzielnie, re-sampluj lub przetwarzaj dźwięki grane przez innych, a wszystko to w czasie rzeczywistym. Teraz Live może być dynamiczną częścią zespołu – dzięki podążaniu za tempem. Live, nasłuchując przychodzącego dźwięku, może dostosować swoje tempo w czasie rzeczywistym. DJ-e mogą nawet używać Live jako zsynchronizowanego z tempem modułu efektów.


Połącz, rozszerzaj i dostosowuj


Live nie tylko zawiera wszystko, czego potrzebujesz, ale może też być użyty prawie w dowolny sposób. Podłącz Live do dowolnego kontrolera MIDI - nawet sprzętu kompatybilnego z MPE, który pozwoli dodawać odchyły, glissanda i nacisk do poszczególnych nut w akordzie, oddając subtelne wariacje ekspresji lub ewoluujące tekstury dźwiękowe pod Twoje palce.


Rozszerz swoją konfigurację za pomocą Ableton Link, technologii wbudowanej w Live, która utrzymuje wiele urządzeń w idealnej synchronizacji poprzez połączenie sieciowe. Link ułatwia wspólną grę wraz z innymi aplikacjami muzycznymi, takimi jak Reason czy Serato a także stale rosnącą liczbą aplikacji na iOS oraz sprzętem zintegrowanym z Link.


Jeszcze bardziej pomysłowe sposoby łączenia i modyfikacji są możliwe dzięki Max for Live, który przenosi środowisko programistyczne Max bezpośrednio do Live. Możesz dostosować do indywidualnych potrzeb wiele spośród modułów zawartych w Live, zbudować własne od podstaw, a nawet zhakować działanie Live. Możesz podłączyć Live do świateł, kamer, czujników, systemów dźwięku przestrzennego i nie tylko. Odkryj świat gotowych instrumentów, efektów i narzędzi stworzonych przez społeczność Max for Live.


Dane techniczne


- edycja: Live 11 Suite,

- wielościeżkowe nagrywanie dźwięku i sekwencjonowanie MIDI instrumentów programowych i sprzętowych,

- unikalny widok sesji dla kompozycji nieliniowych, elastycznego wykonania i improwizacji, 

- dostosowanie tempa (warping) w czasie rzeczywistym: automatycznie synchronizuje muzykę i pętle, niezależnie od tempa,

- możliwość mapowania MIDI dla fizycznej kontroli na scenie lub tworzenia w studiu - plus automatyczne mapowanie dla popularnych kontrolerów sprzętowych,

- Comping: wybierz i połącz najlepsze fragmenty z wielu ujęć audio lub MIDI,

- edycja połączonych ścieżek: połącz dwie lub więcej ścieżek, aby edytować ich zawartość jednocześnie,

- grupy ścieżki: użyj wielu poziomów grup, aby miksować z większą elastycznością oraz by łatwiej zarządzać szczegółami w aranżacji,

- narzędzia do konwersji audio na MIDI: wyodrębnij harmonię, melodię lub rytm z próbki audio i przekonwertuj ją na MIDI,

- podążanie za tempem: Live dostosowuje tempo w czasie rzeczywistym na podstawie przychodzącego sygnału audio,

- note chance i velocity chance: ustaw prawdopodobieństwo wystąpienia nuty lub uderzenia perkusji w MIDI i zdefiniuj zakres losowej głośności aby wygenerować zmiany w patternach i humanizować dynamikę,

- połącz wiele instrumentów i efektów audio w jedno urządzenie dzięki Instrument Rack,

- połącz efekty MIDI w jedno urządzenie dzięki MIDI Effect Rack,

- wszechstronny wybór wbudowanych modułów efektowych do kreatywnego sound-designu, miksowania lub masteringu,

- zaawansowane narzędzia do samplowania i cięcia dźwięku,

- obsługa VST2, VST3 i Audio Unit,

- MIDI Polyphonic Expression: pozwala urządzeniom obsługującym MPE kontrolowanie wielu parametrów każdej nuty w czasie rzeczywistym, umożliwiając jeszcze większą ekspresję gry,

- silnik Groove pozwoli nadać wybrany swing do audio lub MIDI lub wydobyć rytmikę z innych plików audio,

- importuj wideo jako klip i zapisz zmodyfikowane wideo i audio,

- zmiany sygnatury czasowej (metrum),

- wbudowane oprogramowanie Max for Live z dodatkowymi instrumentami, efektami audio i MIDI oraz możliwością indywidualnego dostosowywania Live,

- postać produktu: elektroniczna, oprogramowanie do pobrania.


Instrumenty, efekty i dźwięki:

- 17 instrumentów: Wavetable, Operator, Analog, Sampler, Simpler, Electric, Tension, Collision, Bass, Poli, Drum Rack, Drum Synths, Impulse, CV Instrument, CV Triggers, Instrument Rack i External Instrument,

- 59 efektów audio i 15 efektów MIDI, w tym Hybrid Reverb, Spectral Time i Spectral Resonator,

- Ponad 5000 dźwięków (70+ GB pętli i próbek).


Specyfikacja techniczna / kompatybilność:

- niedestruktywna edycja z nieograniczonym cofaniem,

- nagrywanie wielościeżkowe do 32 bitów / 192 kHz,

- automatyczna kompensacja opóźnienia wtyczek,

- integracja z Ableton Link,

- wsparcie MPE,

- natychmiastowe mapowanie sterowania MIDI,

- wyjście MIDI dla syntezatorów sprzętowych,

- zegar / synchronizacja MIDI,

- wysyłanie i odbieranie Pitch, Control, Clock i Trigger CV,

- obsługa procesorów wielordzeniowych / wieloprocesorowa,

- obsługa plików WAV, AIFF, MP3, Ogg Vorbis, FLAC,

- nieograniczona ilość ścieżek audio i MIDI,

- nieograniczona ilość scen,

- 12 wysyłek i ścieżek powrotów,

- obsługa do 256 wejść audio i 256 wyjść,

- obsługa plików Rex

- dithering POW-r,

- Groove Pool i ekstrakcja groove,

- przechwytywanie MIDI.


‌"UWAGA! Po otrzymaniu licencji cyfrowej konsument tracić prawo do odstąpienia od umowy kupna, zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U. 2014 poz. 827)."

Copyright © INFOMUSIC 2016
Szanowny Czytelniku
 
 
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały redakcyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy użytkownik portalu wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności, która opisuje sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. 
 
 
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.
 
Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?
 
Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest INFOMUSIC. Rejestr firm: INFOMUSIC z siedzibą w Gdańsku przy ul. Zielona 20/14  80-746 Gdańsk, Nr ewidencyjny: 112588, Numer VAT: NIP PL 584 2259505, REGON 192 886 210.  Szczegółowe informacje dotyczące administratorów znajdują się w naszej Polityce prywatności 
 
 
Jakie dane są przetwarzane ?
 
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez INFOMUSIC,w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.
 
Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych osobowych?
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i doskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie. Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. 
 
Komu udostepniamy Twoje dane osobowe?
 
Twoje dane mogą być udostępniane w ramach grupy portali INFOMUSIC.PL. Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. 
 
Pełna treść w polityce prywatności
 
Gdzie przechowujemy Twoje dane?
Zebrane dane osobowe przechowujemy na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego („EOG”), ale mogą one być także przesyłane do kraju spoza tego obszaru i tam przetwarzane. 

 
Jakie masz prawa?
 
Prawo dostępu do danych:  
W każdej chwili masz prawo zażądać informacji o tym, które Twoje dane osobowe przechowujemy. Aby to zrobić, skontaktuj się z INFOMUSIC.PL– otrzymasz te informacje pocztą e-mail. 
 
Prawo do poprawiania danych: 
Masz prawo zażądać poprawienia swoich danych osobowych, jeśli są one niepoprawne, a także do uzupełnienia niekompletnych danych.  Jeśli masz konto w INFOMUSIC.PL lub konto portalach grupy INFOMUSIC.PL, możesz edytować swoje dane osobowe na stronie swojego konta. 
 
Szczegółowe informacje dotyczące Twoich praw znajdują się w Polityce prywatności 
 
Dlatego też proszę naciśnij przycisk „ZGADZAM SIĘ, PRZEJDŹ DO SERWISU" lub klikając na symbol "X" w górnym rogu tego oka, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez ze mnie z Usług  INFOMUSIC, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "desktop", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych). Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.
 
Pełny regulamin i Polityka prywatności znajduje sie pod poniższym linkiem. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem. https://www.infomusic.pl/page/rodo 
 
Zgadzam się, przejdź do serwisu Nie teraz