Kategorie

‌Pioneer DJM-S11 - mikser ♦ 30 DNI NA ZWROT ♦ GWARANCJA DOOR-TO-DOOR ♦ SZYBKA WYSYŁKA

To ogłoszenie jest nieaktualne

Opis produktu:

Podkręć do 11: Poznaj DJM-S11 profesjonalny, 2-kanałowy mikser
DJski do scratchowania
Osiągnij wyższy poziom, dzięki innowacyjnym funkcjom, jakich świat nie widział.
Podnieś jakość sowich miksów z nowym DJM-S11. Ten profesjonalny, 2-kanałowy, 4-deckowy mikser typu Battle wprowadza szereg ulepszeń w stosunku do swojego poprzednika, DJM-S9. Oferuje także zupełnie nowe funkcje, które pomogą Ci bardziej swobodnie grać z Serato DJ Pro lub rekordbox.
Kiedy scratchujesz i robisz mash-upy na żywo, każda sekunda jest bezcenna. Teraz możesz poświęcić więcej uwagi swoim miksom na DJM-S11, dzięki 4,3-calowemu ekranowi dotykowemu, który zawiera wszystkie potrzebne informacje i daje duże możliwości personalizacji. Przeglądaj ścieżki, sprawdzaj pozycje odtwarzania, waveformy oraz dynamicznie zmieniaj teksturę muzyki, przesuwając palcem po ekranie Touch FX. Dzięki Touch MIDI możesz nawet wyzwalać wybrane funkcje w swoim oprogramowaniu DJ. Wszystko to oznacza, że podczas występu możesz pozostać skupiony i nie spuszczać wzroku z miksera.
Umieszczenie większej liczby dźwięków w Twoich setach może sprawić, że publiczność będzie naprawdę zachwycona. A podczas DJskich bitew może dać Ci prowadzenie. Na DJM-S11 możesz odtwarzać do czterech ścieżek jednocześnie, dzięki Deck 3/4 Control. Dodatkowe decki pojawiają się na ekranie dotykowym, dzięki czemu możesz przeglądać i ładować ścieżki, dostosowywać EQ, ustawiać pętle, wyzwalać Hot Cues i nie tylko. Jeśli używasz Serato DJ Pro, dzięki Deck Move możesz przenosić ścieżki z Decka 1 na 4 i z Decka 2 na 3 bez przerwy w muzyce - co pozwala zwolnić główne Decki i przygotować się do puszczenia następnego utworu. Możesz także włączyć sterowanie Dual Deck, aby użyć jednego suwaka lub pokrętła do manipulowania ścieżkami załadowanymi do decków 1 i 3 lub 2 i 4. Oznacza to, że możesz scratchować na dwóch ścieżkach jednocześnie, dodawać efekty lub dostosować ich głośność.
Oprócz innego wyglądu, zauważysz także... różnicę w dotyku w porównaniu z jego poprzednikiem. Pady funkcyjne są większe, a MAGVEL FADER PRO został wzmocniony, aby zapewnić Ci większą stabilność podczas scratchowania. Zauważyłeś nowe elementy sterujące? Dostępnych jest wiele nowych funkcji (o których możesz przeczytać więcej poniżej), w tym Smooth Echo, nowy efekt, który możesz automatycznie włączać, gdy przesuniesz suwaki lub
 
 uderzysz w pady przypisane jako wyzwalacze. Jakość dźwięku również została poprawiona, dając wyraźne, mocne brzmienie, które odzwierciedla każdy niuans Twojego miksu.
Jako DJ jesteś wyjątkowy - podobnie jak Twoja konfiguracja sprzętu. DJM-S11 został specjalnie zaprojektowany, abyś mógł bez wysiłku grać tak, jak lubisz. Wbudowany hub USB umożliwia bezpośrednie połączenie z odtwarzaczami CDJ i DDJ-XP2. Jest również kompatybilny z Serato DJ Pro i rekordbox bezpośrednio po wyjęciu z pudełka, bez kluczy licencyjnych. Po prostu podłącz i graj. Chcesz użyć innej aplikacji dla DJ-ów? Każdy suwak, pokrętło i przycisk można w pełni mapować za pomocą MIDI.
Jeśli szukasz niecodziennego designu, wybierz wersję DJM-S11-SE. Ta limitowana edycja odziedziczyła elementy stylu z klasycznego DJM-909, który został wydany w 2004 roku i do dziś pozostaje ulubieńcem purystów.
4.3-calowy ekran dotykowy: miej oko na najważniejsze informacje i wyzwalaj efekty
Zaoszczędź bezcenne sekundy potrzebne do przeniesienia spojrzenia z miksera na laptopa i z powrotem. Kolorowy ekran dotykowy o wysokiej liczbie klatek na sekundę w DJM-S11 pokazuje wszystko, od przebiegu utworu do informacji o BPM, dzięki czemu możesz patrzeć wyłącznie na mikser i skoncentrować się na tym, co robią Twoje ręce lub spojrzeć w górę, aby zobaczyć, jak tłum reaguje na Twój występ. Jest idealny do przeglądania utworów i można go personalizować, dzięki czemu możesz ustawić preferowany układ elementów.
Chcesz wyrazić siebie na nowe sposoby? Przełącz się na ekran Touch FX i możesz sterować dwoma efektami w tym samym czasie, przesuwając jednym palcem po powierzchni ekranu, podczas gdy druga ręka używa crossfadera lub padów funkcyjnych. Możesz zapisać cztery ulubione zestawy efektów i ich parametrów, a następnie natychmiast przywołać je w różnych scenariuszach, np. Podczas walki, mashupów czy gry w klubie.
Touch MIDI oferuje cztery strony zapisanych ustawień, które umożliwiają sterowanie funkcjami oprogramowania DJ-skiego bez dotykania laptopa. Elementy sterujące można również mapować na niestandardowe MIDI, co umożliwia dostosowanie ustawień do własnego stylu.
Pierwszy na rynku1 Smooth Echo: Wyzwalaj echo automatycznie za pomocą wybranego przez siebie suwaka lub pada
Przypisz efekt Smooth Echo do wybranych elementów sterujących, np. suwaka lub pada. Następnie, gdy włączysz Smooth Echo za pomocą dedykowanego przycisku, echo zostanie
wyzwolone, gdy tylko poruszysz odpowiednią kontrolką. Dzięki zmiennym parametrom efektu ta 2
nowafunkcja-nigdywcześniejniespotykananamikserzeDJ -dajeCimożliwośćtworzenia dźwięków, które wcześniej były trudne do osiągnięcia.
Pierwszy raz na rynku3 funkcja Deck 3/4 Control: Odtwarzaj do czterech utworów i łatwo twórz mash-upy na żywo
Chcesz wpakować więcej dźwięków do swoich miksów? Odtwarzaj do czterech ścieżek jednocześnie dzięki Deck 3/4 Control, niespotykanej wcześniej funkcji, która oferuje dwa dodatkowe decki, dostępne za pośrednictwem ekranu dotykowego. Te dodatkowe decki obejmują szereg elementów sterujących, takich jak EQ, Hot Cues, pitch bend i wiele innych, dzięki czemu tworzenie wielu ścieżek na żywo jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.
Używając Serato DJ Pro, będziesz mieć dostęp do dwóch potężnych dodatkowych funkcji. Dzięki Deck Move możesz zmienić przypisanie ścieżek z decka 1 do 4 i decka 2 do 3 bez przerywania dźwięku. Pozwala to zwolnić główne decki, abyś był gotowy do rozpoczęcia odtwarzania następnego utworu lub skratchowania nowego sampla. A kiedy włączysz sterowanie Dual Deck, możesz dostosować głośność i parametry efektów dla dwóch decków jednocześnie lub scratchować dwie ścieżki jednocześnie.

 Scratch Bank: Szybki dostęp do swoich dźwięków z Serato DJ Pro
Dzięki nowemu trybowi padów funkcyjnych: Scratch Bank, możesz natychmiast załadować sample scratchów z czterech banków, które przypisałeś w Serato DJ Pro, po prostu dotykając padu. Możesz załadować je także z określonego punktu początkowego.
Aktywuj tryb Combo Pad w Serato DJ Pro, aby używać do czterech różnych trybów padów jednocześnie (dwa tryby na kanał, cztery pady na tryb) i łączyć więcej funkcji.
Dźwięk wysokiej jakości: rozbujaj tłum krystalicznie czystym dźwiękiem, wiernie odzwierciedlającym każdy niuans Twojego występu
DJM-S11 kryje w sobie szereg wysokiej jakości technologii audio, które zapewniają, że każdy szczegół Twojego występu będzie słyszalny głośno i wyraźnie. Dzięki studyjnej jakości, 64- bitowemu miksowaniu i przetwarzaniu ditheringu wewnątrz procesora DSP, a także układowi zegara o niskim jitterze i 32-bitowemu wysokiej jakości przetwornikowi D/A w sekcji wyjścia głównego, mikser zapewnia jakość odziedziczoną po DJM-900NXS2.
Ulepszony MAGVEL FADER PRO: Twój niezawodny asystent przy scratchowaniu
Jeśli podobał Ci się crossfader w DJM-S9, pokochasz ulepszoną wersję w DJM-S11. Poprawiliśmy odczucie jakie daje MAGVEL FADER PRO i sztywność osi mocowania gałki w kierunku pionowym o 30 procent. Oznacza to, że możesz scratchować z większą pewnością, a twardsza powłoka wokół obszaru crossfadera zmniejsza zużycie panelu górnego - zachowując świeży wygląd miksera.
22 wbudowane efekty, w tym nowy Beat FX: Dodaj teksturę do swoich ścieżek
Dopraw swoje sety wszystkimi piętnastoma efektami Beat FX z DJM-S9, a także siedmioma nowymi, w tym Channel Fader Pitch i Helix. Możesz natychmiast aktywować efekty zapisane w czterech bankach FX i edytować je za pomocą ekranu dotykowego, kiedy tylko chcesz. Używając jednego z tych efektów, możesz również wyzwolić do sześciu kolejnych z oprogramowania DJ-skiego, aby stworzyć dźwięki, których tłum nigdy wcześniej nie słyszał.
Bezpośrednie połączenie USB
Nie ma potrzeby używania zewnętrznego huba USB. Po prostu podłącz kontrolery DJ i inne urządzenia do podwójnych portów USB-A, aby używać ich w swoich miksach. Możesz podłączyć dwa CDJ, aby korzystać z trybu HID, a mikser zawiera dwa porty USB-B, dzięki czemu możesz podłączyć dwa laptopy jednocześnie, aby płynnie przełączać się między dwoma DJami.
Plug and play i mapowanie MIDI: używaj Serato DJ Pro lub rekordbox za darmo
DJM-S11 to urządzenie odblokowujące oprogramowanie rekordbox - zapewniając bezpłatne korzystanie z trybu Performance - i umożliwiając sterowanie DVS po podłączeniu go do komputera z uruchomioną aplikacją. Możesz także bezpłatnie korzystać z programu Serato DJ Pro w trybie plug-and-play - nie ma potrzeby aktywowania klucza licencyjnego. W zestawie otrzymasz także voucher na pakiet rozszerzeń Serato Pitch 'n Time DJ. A dzięki zaawansowanemu mapowaniu MIDI możesz przypisać każdy przycisk i pokrętło do sterowania różnymi funkcjami w innym oprogramowaniu dla DJ-ów.
1, 2, 3: Według badań przeprowadzonych przez AlphaTheta Corporation. Funkcje Smooth Echo i Deck 3/4 Control również oczekują na opatentowanie.

  DJM-S11 / DJM-S11-SE specyfikacja
  
Oprogramowanie
 • rekordbox
 • Serato DJ Pro
Pasmo przenoszenia
 •    20 Hz – 20,000 Hz (USB, LINE, MIC, AUX)
 Sygnał-szum
 • 115 dB (USB) 
 • 105 dB (LINE) 
 • 90 dB (PHONO) 
 • 80 dB (MIC)
 • 90 dB (AUX)
Całkowite zniekształcenia harmoniczne
 • 0.003% (USB) 
 • 0.005% (LINE)
  
Gniazda połączeniowe

Wejścia
 • LINE x 2 (RCA)
 • PHONO x 2 (RCA)
 • MIC x 1 (XLR & 1/4-inch TRS Jack) 
 • AUX x 1 (RCA)  
Wyjścia
 • MASTER x 2 (XLR, RCA)
 • BOOTH x 1 (1/4-inch TRS jack) 
 • HEADPHONES x 2 (1/4-inch stereo jack, 3.5- mm stereo mini jack)

USB
 • USB (Typ A) x 2
 • USB (Typ B) x 2
Zasilanie : AC 100 – 240 V, 50 Hz / 60 Hz
Pobór mocy : 34 W
Maksymalne wymiary : 267 x 452.2 x 107.9 mm
Masa : 5.2 kg

Akcesoria w zestawie
 • Przewód zasilający
 • Przewód USB
 • Fader bumpers (A x 4, B x 2)
 • Voucher na dodatek do Serato DJ Pro (Pitch 'n Time DJ)
 
Copyright © INFOMUSIC 2016
Szanowny Czytelniku
 
 
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały redakcyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy użytkownik portalu wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności, która opisuje sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. 
 
 
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.
 
Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?
 
Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest INFOMUSIC. Rejestr firm: INFOMUSIC z siedzibą w Gdańsku przy ul. Zielona 20/14  80-746 Gdańsk, Nr ewidencyjny: 112588, Numer VAT: NIP PL 584 2259505, REGON 192 886 210.  Szczegółowe informacje dotyczące administratorów znajdują się w naszej Polityce prywatności 
 
 
Jakie dane są przetwarzane ?
 
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez INFOMUSIC,w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.
 
Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych osobowych?
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i doskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie. Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. 
 
Komu udostepniamy Twoje dane osobowe?
 
Twoje dane mogą być udostępniane w ramach grupy portali INFOMUSIC.PL. Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. 
 
Pełna treść w polityce prywatności
 
Gdzie przechowujemy Twoje dane?
Zebrane dane osobowe przechowujemy na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego („EOG”), ale mogą one być także przesyłane do kraju spoza tego obszaru i tam przetwarzane. 

 
Jakie masz prawa?
 
Prawo dostępu do danych:  
W każdej chwili masz prawo zażądać informacji o tym, które Twoje dane osobowe przechowujemy. Aby to zrobić, skontaktuj się z INFOMUSIC.PL– otrzymasz te informacje pocztą e-mail. 
 
Prawo do poprawiania danych: 
Masz prawo zażądać poprawienia swoich danych osobowych, jeśli są one niepoprawne, a także do uzupełnienia niekompletnych danych.  Jeśli masz konto w INFOMUSIC.PL lub konto portalach grupy INFOMUSIC.PL, możesz edytować swoje dane osobowe na stronie swojego konta. 
 
Szczegółowe informacje dotyczące Twoich praw znajdują się w Polityce prywatności 
 
Dlatego też proszę naciśnij przycisk „ZGADZAM SIĘ, PRZEJDŹ DO SERWISU" lub klikając na symbol "X" w górnym rogu tego oka, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez ze mnie z Usług  INFOMUSIC, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "desktop", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych). Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.
 
Pełny regulamin i Polityka prywatności znajduje sie pod poniższym linkiem. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem. https://www.infomusic.pl/page/rodo 
 
Zgadzam się, przejdź do serwisu Nie teraz