15 marca 2007 00:00
Info MIDI Salon Muzyczny ul. Dębowa 25 08-103 Siedlce

YAMAHA Tyros 2 - Keyboard PROFI

DO ZESTAWU DODAJEMY GRATIS :
1/ REKOMENDOWANY DYSK TWARDY SHDTYROS24GBSE TOSHIBA 2,5"HDD 40GB
2/ KO?CI PAMI?CI SDIMM256X2TM ??CZNIE 512MB GRATIS

504 brzmień, włączając w to nowy rodzaj Super Articulation Technology
400 stylów akompaniamentów „wspomaganych” MegaVoice
Zapis na dysku twardym (z opcjonalnym dyskiem twardym)
Funkcje One Touch Setting i Music Finder umożliwiają natychmiastowy dostęp do profesjonalnych brzmień
Pogląd tekstów
„Wypakowany” po brzegi innowacyjnymi funkcjami Tyros2 to prawdziwie potężny instrument. Rewolucyjna technologia Super Articulation dostarcza najlepszych i najbardziej ekspresyjnych brzmień, w jakie kiedykolwiek wyposażyliśmy nasz keyboard. Ponad 400 stylów akompaniamentów drobiazgowo odtwarzają wszelkie niuanse najpopularniejszych gatunków muzyki na świecie. Możliwość bezpośredniego zapisu na dysk twardy może służyć nie tylko do nagrań, ale również jako źródło podkładów muzycznych w trakcie popisów wokalnych. Skorzystaj także z harmonizera wokalnego, aby jeszcze bardziej polepszyć swoje nagrania. Tyros2 to prawdziwa skarbnica muzycznej inspiracji – w każdym zastosowaniu.

Oszałamiająca jakość dźwięku

Duże doświadczenie firmy Yamaha pozwoliło na stworzenie biblioteki dźwięków, które dzięki zastosowaniu najlepszych technologii i wiedzy charakteryzują się najlepszym brzmieniem. Dotyczy to różnych grup instrumentów. Korzystając z rewolucyjnych technik próbkowania, technologia Mega Voice wychwytuje więcej niż tylko ton instrumentu – odtwarza również jego „zachowanie”, tak więc, słyszysz wszystkie elementy tak jakbyś słuchał prawdziwego instrumentu. Na przykład, dźwięk strun i uderzeń jest częścią naturalnego brzmienia gitary – bez niego brzmiałaby ona nienaturalnie. Technologia Yamaha Mega Voice dostarcza czystych i tłumionych brzmień strunowych, martwe nuty, efekty „pracy” młoteczków, ślizgów, harmonikę oraz szeroki zakres innych dźwięków, które składają się wszystkie na syntezę dźwięków.


Brzmienia Live!, Cool! i Sweet!
Szeroka paleta akustycznie i elektronicznie wzmacnianych brzmień instrumentów. Mieszanka długich, stereofonicznych i wielowarstwowych próbek, została użyta, aby w pełni oddać naturalną obecność, rezonans, ekspresję i wibrację prawdziwego instrumentu.


Brzmienia Organ Flutes
Tyros nie tylko zawiera bogactwo predefiniowanych brzmień organów, od teatralnych po jazzowe, klasycznych po rockowe, ale również sekcję Organ Flutes. Wirtualne kontrolery tonów, prezentowane na wyświetlaczu, pozwalają na dowolną, indywidualną modyfikację parametrów instrumentu – liczba możliwości staje się praktycznie nieskończona.


DSP
Nowoczesne cyfrowe keyboardy wykorzystują procesory DSP (Digital Signal Processing) przy generowaniu bardziej naturalnego muzycznego otoczenia. Doświadczenie firmy Yamaha, światowego lidera w profesjonalnym sprzęcie audio, zapewnia ekskluzywną technologię i najbardziej wszechstronne efekty, włączając w to nakładanie wielu efektów jednocześnie, cyfrowy EQ, a także oddzielne efekty dla mikrofonu.Właściwości zwiększające jakość

Style akompaniamentów
Tyros szczyci się wyjątkowo szeroką różnorodnością stylów akompaniamentów – łącznie 300. Zespół muzyków z całego świata tworzy style akompaniamentów Yamaha Auto Accompaniament. Nad każdym gatunkiem muzyki pracuje grupa specjalistów, aby mieć pewność, iż każdy niuans zostanie uchwycony, zapewniając prawdziwie autentyczny podkład do Twojej muzyki. System Auto Accompaniament w modelu Tyros znajduje się pomiędzy najbardziej zaawansowanymi w swoim gatunku, odpowiadając dokładnie i szybko na zmiany akordów wykonawcy, wynikiem czego jest wyszukany i naturalnie brzmiący akompaniament.

Tyros wyposażony jest również w wiele różnych typów stylów akompaniamentów:

Style PRO dostarczają profesjonalnych i ekscytujących aranżacji połączonych z perfekcyjną możliwością gry.

Style Sesji automatycznie wzbogacają grane akordy w dodatkowe ozdobniki lub nawet harmoniczne postępy.

Style Basic (podstawowe) pokrywają szeroki zakres gatunków muzycznych, podczas, gdy sama aranżacja jest utrzymana w podstawowym stylu a przez to niesłychanie wszechstronna.Wyszukiwarka muzyki
Po prostu wybierz utwór, który chcesz zagrać z długiej listy ponad 1400 wbudowanych tytułów, a cały keyboard ustawi automatycznie styl oraz registrację. Natychmiast stajesz się super-użytkownikiem!


Funkcja One Touch Setting
Każdy styl akompaniamentu posiada własną kolekcję czterech ustawień w funkcji One Touch Settings – po prostu wybierz jeden z przycisków na panelu, co spowoduje natychmiastowe wywołanie najlepszych ustawień dla wybranego przez Ciebie stylu.


Pamięć registracyjna
Czy kiedykolwiek zabrakło Ci pamięci registracyjnych? To się już nigdy nie zdarzy! Tyros zawiera pozornie nieskończoną liczbę pamięci registracyjnych. Ile potrzebujesz? 1000, 5000, 10000? Po prostu podaj liczbę!


Multi-Pads
Zaprojektowane, aby dodać pikanterii aranżacjom z kolekcją ponad 200 pojedynczych i zapętlonych muzycznych fraz, które mogą zostać odtworzone w dowolnym momencie.


Kontrola czasu rzeczywistego
Znaczniki pozycji utworu mogą być umieszczane w każdym miejscu nagrywanej melodii. Pozwala to nie tylko na, szybką i jednolitą nawigacje poprzez utwór, ale również pozwala ustawić dogodne pętle do odtwarzania - wers piosenki lub chórek. Wszystko to jest dostępne za przyciśnięciem przycisku – można bardzo prosto stworzyć ekscytujące, dynamiczne aranżację „w locie” podczas Twojego występu.


Funkcja 10-Key Operation
Melodie, style, brzmienia i inne dane mogą być przeglądane jako lista na wyświetlaczu. Wraz z funkcją 10-Key Operation wystarczy wprowadzić numer utworu a zostanie on natychmiastowo wybrany.


Wszechstronna produkcja muzyki

Song Creator
Wydajny 16 ścieżkowy sekwencer pozwala na zapis Twoich aranżacji w czasie rzeczywistym lub poprzez użycie funkcji Step Record, która pozwala na wprowadzenie każdej nuty indywidualnie. Prosty zapis dostarcza szybką i wygodną metodę zapisu w pełni zaaranżowanych utworów w przeciągu kilku minut – to tak proste, jakby nacisnąć przycisk REC na zwyczajnym „kaseciaku”! Naturalnie, style akompaniamentów mogą być również nagrane jako część utworu – i możesz nawet dodać funkcję Chord Step, aby dokładnie określić postęp akordów i odmiany wzorców.

Jak często Twoja nagrana melodia została zrujnowana przez jedną źle napisaną nutę? Z keyboardem Tyros to należy już do przeszłości. Możesz użyć zestawu narzędzi edycyjnych i poprawić Twój utwór – możesz zastąpić określone sekcje lub nawet drobiazgowo zmodyfikować malutkie detale używając funkcji Step Editor.


Style Creator
Na wyposażeniu Torysa znajdują się setki profesjonalnie zaaranżowanych styli. W dodatku do tego funkcja Style Creator oferuje możliwość modyfikowania istniejących styli lub nawet tworzenia nowych od zera. Możesz nawet połączyć części z różnych styli tworząc dzięki temu nowe „hybrydy” akompaniamentów.


Przyjazny komputerowi PC
Zarządzanie danymi na Tyrosie nie mogło być prostsze z nowym oprogramowaniem File Utility dla komputerów PC. Używając połączenia poprzez interfejs USB, możesz szybko kopiować dane z urządzeń w Tyrosie na dysk twardy Twojego komputera. Dodatkowo w modelu Tyros dostępna jest aplikacja Voice Edit Software dla Twojego PC, co oznacza, że posiadasz kompletną kontrolę nad parametrami brzmień bezpośrednio z Twojego PC!


Sound Creator
Dostarcza szybką i prostą metodę edycji wbudowanych brzmień, aby dopasować je do Twoich potrzeb. Z tą funkcją posiadasz pełną kontrolę nad takimi parametrami jak atak, wyciszenie, nasycenie jak i również DSP.


Mixer
Yamaha jest światowym liderem w produkcji cyfrowych konsol miksujących zarówno tych wykorzystywanych do nagrań jak i tych wykorzystywanych „na żywo”; w pełni funkcjonalny cyfrowy mikser jest dołączony do modelu Tyros, dla najlepszego dźwięku… tak jak lubisz.
Kompatybilność
Oczywiście Tyros może odtwarzać istniejące już pliki muzyczne: potrafi czytać i odtwarzać pliki SFF (style), SMF (Song) jak i również pliki DOC (song). Tyros wspiera standardy brzmień GM, GM2 i XG. Wygodny konwerter plików znajdujący się na wyposażeniu pozwala na konwersję danych z modelów PSR-8000, PSR-9000 i PSR-9000Pro i odtworzenie ich na Tyrosie.

Pełno-kolorowy wyświetlacz LCD
Tyros jest wyposażony w ogromny, jasny, wyrazisty wyświetlacz LCD. Kąt położenia ekranu oraz kontrast może być dopasowany, aby zapewnić Ci lepszy komfort. Praca z Tyrosem jest prosta i wygodna, dzięki logicznemu i wydajnemu użyciu wyświetlacza.
[img:1]

Gdzie kupić?

Yamaha Yamaha pl.yamaha.com

Dystrybucja w Polsce:

Yamaha Music Europe GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce

adres:
ul. Wielicka 52 02-657 Warszawa

Sklepy muzyczne > Yamaha rozwiń listę sklepów

reklama
Copyright © INFOMUSIC 2016
Szanowny Czytelniku
 
 
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały redakcyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy użytkownik portalu wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności, która opisuje sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. 
 
 
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.
 
Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?
 
Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest INFOMUSIC. Rejestr firm: INFOMUSIC z siedzibą w Gdańsku przy ul. Zielona 20/14  80-746 Gdańsk, Nr ewidencyjny: 112588, Numer VAT: NIP PL 584 2259505, REGON 192 886 210.  Szczegółowe informacje dotyczące administratorów znajdują się w naszej Polityce prywatności 
 
 
Jakie dane są przetwarzane ?
 
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez INFOMUSIC,w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.
 
Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych osobowych?
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i doskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie. Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. 
 
Komu udostepniamy Twoje dane osobowe?
 
Twoje dane mogą być udostępniane w ramach grupy portali INFOMUSIC.PL. Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. 
 
Pełna treść w polityce prywatności
 
Gdzie przechowujemy Twoje dane?
Zebrane dane osobowe przechowujemy na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego („EOG”), ale mogą one być także przesyłane do kraju spoza tego obszaru i tam przetwarzane. 

 
Jakie masz prawa?
 
Prawo dostępu do danych:  
W każdej chwili masz prawo zażądać informacji o tym, które Twoje dane osobowe przechowujemy. Aby to zrobić, skontaktuj się z INFOMUSIC.PL– otrzymasz te informacje pocztą e-mail. 
 
Prawo do poprawiania danych: 
Masz prawo zażądać poprawienia swoich danych osobowych, jeśli są one niepoprawne, a także do uzupełnienia niekompletnych danych.  Jeśli masz konto w INFOMUSIC.PL lub konto portalach grupy INFOMUSIC.PL, możesz edytować swoje dane osobowe na stronie swojego konta. 
 
Szczegółowe informacje dotyczące Twoich praw znajdują się w Polityce prywatności 
 
Dlatego też proszę naciśnij przycisk „ZGADZAM SIĘ, PRZEJDŹ DO SERWISU" lub klikając na symbol "X" w górnym rogu tego oka, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez ze mnie z Usług  INFOMUSIC, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "desktop", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych). Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.
 
Pełny regulamin i Polityka prywatności znajduje sie pod poniższym linkiem. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem. https://www.infomusic.pl/page/rodo 
 
Zgadzam się, przejdź do serwisu Nie teraz