19 stycznia 2021 12:00
Info ADAM HALL Group GmbH ADAM HALL Group GmbH tel: +48 732 350 711 www.adamhall.com

Adam Hall Group z nowościami na online'owych targach NAMM 2021

Pod hasłem „Believe in Music” stawiamy czoła skutkom pandemii koronawirusa podczas pięciodniowego wydarzenia online tegorocznych zimowych targów NAMM Show. W dniach 18-22 stycznia producenci, dystrybutorzy, artyści, influencerzy, przedstawiciele prasy i miłośnicy muzyki z całego świata zgromadzą się w ramach NAMM, czyli wirtualnego wydarzenia pierwszej klasy.

Firma Adam Hall Group bierze udział w wydarzeniu Believe in Music Week, podczas którego zaprezentowała rozwiązania technologii eventowej marek LD Systems, Cameo, Gravity i Palmer. Pod nieco zmienionym mottem – „Believe in Live” – ten działający na całym świecie dostawca rozwiązań technologii eventowej po raz kolejny podkreśla konieczność wspierania przemysłu muzycznego i wydarzeń na żywo w tych trudnych czasach.

 

[img:9]

 

Believe in Music – Believe in Live. Niemal rok po wybuchu pandemii koronawirusa Adam Hall Group mocno wierzy w przyszłość branży imprez i wydarzeń realizowanych na żywo. Poprzez udział w cyfrowej, zimowej edycji NAMM 2021, niemiecka firma zajmująca się technologią eventową ustanawia kolejne standardy i wzmacnia znaczenie wirtualnych wydarzeń jako uzupełnienie wydarzeń w formacie tradycyjnym.

Również w tym roku zespoły, muzycy, producenci i technicy eventowi mogą spodziewać się wielu nowości. Najważniejsze elementy programu Adam Hall Group podczas zimowego NAMM 2021:

 

LD Systems MAUI 44 G2

Dzięki aktywnemu systemowi kolumnowemu MAUI 44 G2 również muzycy solowi, małe zespoły, DJ-e i artyści rozrywkowi mogą korzystać z możliwości wydajnego systemu kardioidalnego o wysokim ciśnieniu akustycznym bez ryzyka utonięcia w dudniących basach na scenie. MAUI 44 G2 to flagowy produkt z serii MAUI o mocy 1500 W RMS (RMS), z 132 dB w szczycie, Bluetooth (aptX i AAC) oraz z technologią TrueWireless Stereo do tworzenia bezprzewodowego systemu stereo złożonego z dwóch zestawów MAUI 44 G2.

 

[img:1]

 

LD Systems ICOA

Od czasu wprowadzenia na rynek w ubiegłym roku, seria ICOA marki LD Systems niezmiennie się rozwija i na stałe zagościła w portfolio PA zespołów i inżynierów dźwięku. Oprócz aktywnych lub pasywnych uniwersalnych zestawów PA opartych na głośnikach koncentrycznych ICOA 12 i 15 – także w wersji BT ze streamingiem Bluetooth – seria ICOA obejmuje również dwa aktywne subwoofery bass-reflex w rozmiarach 15" i 18". Kolumny pełnozakresowe przeznaczone do montażu w instalacjach stałych, są również dostępne w kolorze białym,. Montaż na ścianach w układzie pionowym lub poziomym odbywa się za pomocą specjalnie opracowanego uchwytu ściennego z systemem easy-click oraz doskonale zaprojektowanym prowadzeniem kabli.

 

[img:2]

 

LD Systems U300

W zależności od zastosowania różnorodne systemy bezprzewodowe UHF serii U300 są dostępne jako zestawy z dwoma dynamicznymi nadajnikami ręcznymi lub z nadajnikami bodypack i dwoma zestawami słuchawkowymi. Symetryczny wyjściowy sygnał liniowy odbiornika można przełączyć na niesymetryczny sygnał instrumentalny. Moc transmisji wynosząca 10 mW, skuteczna redukcja szumów za pomocą sygnału pilotującego oraz pasmo przenoszenia do 25 Hz to parametry, które zapewniają profesjonalną jakość dźwięku także w przypadku 5-strunowych gitar basowych. Wygodna synchronizacja na podczerwień za jednym dotknięciem umożliwia szybkie i łatwe korzystanie z systemów bezprzewodowych serii U300.

 

[img:3]

 

LD Systems U500 IEM

W systemach odsłuchu dousznego U500 moc transmisji jest przełączana pomiędzy wartościami 2 mW, 10 mW lub 30 mW, co zapewnia możliwość stosowania na całym świecie. Dzięki niezawodnej transmisji sygnałów na odległość do 100 metrów systemy zapewniają użytkownikowi nieograniczoną swobodę ruchów praktycznie we wszystkich zastosowaniach. Zależnie od pasma częstotliwości istnieje możliwość korzystania z maksymalnie dwunastu systemów równolegle. Produkty z serii U500 IEM są dostępne w różnych wersjach ze słuchawkami i bez, jako systemy pakietowe oraz w różnych zakresach częstotliwości.

 

[img:4]

 

Seria Gravity Touring

Seria Touring firmy Gravity została stworzona w myśl idei „stworzone aby trwać” i jest skierowana do profesjonalnych klientów z sektora wypożyczania sprzętu i tras koncertowych, którzy każdego dnia poddają swoje statywy najcięższym próbom. Wymagają więc maksymalnej stabilności, przemyślanej funkcjonalności i innowacyjnych detali, takich jak całkowicie metalowe pokrętła regulacji czy sprawne mocowanie wysięgnika mikrofonu za pomocą zaledwie ¾ obrotu. Wszystkie szczegółowe rozwiązania opierają się na praktycznych doświadczeniach i opiniach specjalistów z branży wynajmu sprzętu i tras koncertowych — od obsługi sceny, poprzez magazynierów, do dyrektorów technicznych dużych produkcji.

 

Seria Gravity VARI-G

Multi-gitarowe statywy VARI-G są dostępne w czterech wersjach dla 3, 5, 7 lub 9 instrumentów. Dzięki łatwo regulowanym i zdejmowanym podparciom na szyjkę gitary, statywy są odpowiednie dla wszystkich gitar i basów. Aby chronić instrument przed zarysowaniami i wgnieceniami, wszystkie potencjalne miejsca styku zostały miękko wyściełane. Statywy gitarowe VARI-G są wykonane z wytrzymałych, malowanych proszkowo rur stalowych. Można je błyskawicznie ustawić i złożyć, aby zaoszczędzić miejsce i ułatwić transport.

 

[img:5]

 

Gravity KSX 2 RD Set

Zestaw KSX 2 RD marki Gravity to połączenie stabilnego statywu na keyboard KSX 2 z podwójnym wspornikiem w kształcie litery X oraz Gravity Rapid Desk. Na stabilnym, stalowym blacie (gł. 48 cm, szer. 100 cm), który można rozstawić, a następnie zdemontować kilkoma prostymi ruchami, można tworzyć indywidualne konfiguracje z laptopa, miksera DJ, kontrolera lub małego syntezatora rack. Lekki i mobilny zestaw złożony z blatu i statywu wytrzymuje obciążenie do 60 kg, a dzięki otworom w powierzchni zapewnione jest optymalne chłodzenie sprzętu.

 

[img:6]

 

Palmer Pedalbay 40 PB

Zestaw Pedalbay 40 PB zawiera znany i ceniony pedalboard Palmer Pedalbay 40 oraz zasilacz Palmer WTPB40 z ośmioma izolowanymi wyjściami. Dzięki opatentowanej integracji zasilacz można wymieniać i mocować na dowolnej szynie pedalboardu Pedalbay 40. W ten sposób muzycy mogą cieszyć się uporządkowaną konfiguracją pedalboardu. Ponadto zabezpieczenie przeciwzwarciowe i przeciążeniowe zasilacza gwarantuje bezpieczną pracę na każdym wyjściu.

 

[img:7]

 

Palmer Grand Audition MKII

Dzięki 16 wyjściom mono lub 8 wyjściom stereo i 8 wyjściom subwoofera, nowy system przełączania głośników Grand Audition MKII jest idealny do użytkowania w salonach lub w specjalistycznych sklepach muzycznych i umożliwia wysokiej jakości przełączanie sygnału do głośników szerokopasmowych i subwooferów. Wybór kanału i regulacja głośności mogą być dokonywane bezpośrednio z panelu przedniego urządzenia lub za pomocą interfejsu sieciowego opartego na przeglądarce internetowej, co zapewnia dodatkowe opcje sterowania. Oprócz wejść XLR, Grand Audition MKII zawiera zintegrowany odtwarzacz z portem USB do odtwarzania plików audio bezpośrednio z nośnika pamięci USB.

 

[img:8]

Statywy i uchwyty Akcesoria gitarowe

Gdzie kupić?

LD Systems LD Systems www.ld-systems.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > LD Systems rozwiń listę sklepów

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Gravity rozwiń listę sklepów

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Palmer rozwiń listę sklepów

reklama
Copyright © INFOMUSIC 2016
Szanowny Czytelniku
 
 
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały redakcyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy użytkownik portalu wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności, która opisuje sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. 
 
 
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.
 
Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?
 
Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest INFOMUSIC. Rejestr firm: INFOMUSIC z siedzibą w Gdańsku przy ul. Zielona 20/14  80-746 Gdańsk, Nr ewidencyjny: 112588, Numer VAT: NIP PL 584 2259505, REGON 192 886 210.  Szczegółowe informacje dotyczące administratorów znajdują się w naszej Polityce prywatności 
 
 
Jakie dane są przetwarzane ?
 
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez INFOMUSIC,w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.
 
Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych osobowych?
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i doskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie. Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. 
 
Komu udostepniamy Twoje dane osobowe?
 
Twoje dane mogą być udostępniane w ramach grupy portali INFOMUSIC.PL. Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. 
 
Pełna treść w polityce prywatności
 
Gdzie przechowujemy Twoje dane?
Zebrane dane osobowe przechowujemy na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego („EOG”), ale mogą one być także przesyłane do kraju spoza tego obszaru i tam przetwarzane. 

 
Jakie masz prawa?
 
Prawo dostępu do danych:  
W każdej chwili masz prawo zażądać informacji o tym, które Twoje dane osobowe przechowujemy. Aby to zrobić, skontaktuj się z INFOMUSIC.PL– otrzymasz te informacje pocztą e-mail. 
 
Prawo do poprawiania danych: 
Masz prawo zażądać poprawienia swoich danych osobowych, jeśli są one niepoprawne, a także do uzupełnienia niekompletnych danych.  Jeśli masz konto w INFOMUSIC.PL lub konto portalach grupy INFOMUSIC.PL, możesz edytować swoje dane osobowe na stronie swojego konta. 
 
Szczegółowe informacje dotyczące Twoich praw znajdują się w Polityce prywatności 
 
Dlatego też proszę naciśnij przycisk „ZGADZAM SIĘ, PRZEJDŹ DO SERWISU" lub klikając na symbol "X" w górnym rogu tego oka, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez ze mnie z Usług  INFOMUSIC, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "desktop", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych). Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.
 
Pełny regulamin i Polityka prywatności znajduje sie pod poniższym linkiem. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem. https://www.infomusic.pl/page/rodo 
 
Zgadzam się, przejdź do serwisu Nie teraz