28 października 2016 12:00
Info SoundTrade SoundTrade tel: +48 22 632 02 85 www.soundtrade.pl

Aż 13 nowych efektów od TC Electronic!

Na to, że TC Electronic szykowało nam jakąś niespodziankę, zanosiło się od dłuższego czasu. Publikowane w sieci fotki skutecznie podsycały zainteresowanie. Domyślaliśmy się, że wkrótce nastąpi premiera jednego, może dwóch, trzech nowych efektów.

Jednak to, co nastąpiło, przerosło nasze oczekiwanie. TC Electronic wypuszcza bowiem na rynek aż 13 nowych efektów! Mamy do czynienia z kostkami praktycznie każdego rodzaju (pełna lista poniżej), od przesterów, przez modulację dźwięku, po pogłosy i echa. Niektóre z nich mają wyłącznie analogowy układ, niektóre oparte są na cyfrze, łączy je natomiast jedno: przystępna cena. Wraz z włączeniem TC Electronic do rodziny Music Group można się było spodziewać serii budżetowych efektów, ale 13 kostek naraz, i to w proponowanej cenie 49.99 dolarów/euro... Aż trudno uwierzyć, że to nie Prima Aprilis. Ani Dzień Dziecka.

 

Zobacz prezentację wszystkich efektów:

 

TC Electronic Echobrain Analog Delay

[img:1]

Naturalny wybór dla wszystkich fanów retro delayów. Posłuży i do uzyskiwania ciepło brzmiącego echa, i spiętrzonych kaskad.

 • Klasyczny efekt delay
 • W pełni analogowy układ
 • Kompaktowy rozmiar, wejście/wyjście na górze urządzenia

 

 

 

TC Electronic Afterglow Chorus

[img:2]

Zaprojektowany z myślą o entuzjastach klasycznie brzmiących efektów. Dzięki zastosowaniu analogowego układu umożliwia wydobycie szerokiej gamy modulowanych brzmień, od delikatnego drżenia, po najdziksze „wobble”.

 • Klasyczny efekt chorus
 • W pełni analogowy układ
 • Funkcja True Bypass, wejście/wyjście na górze urządzenia

 

 

 

TC Electronic Grand Magus Distortion

[img:3]

Wielki mag rock and rolla. Organiczny przester, naturalna kompresja lampowa i zwarty, acz bogaty charakter. Wszystko razem w maleńkiej kostce z funkcją True Bypass.

 • Naturalny, lampowo brzmiący przester
 • Szeroki zakres mocy, bogaty i zwarty charakter
 • Funkcja True Bypass, wejście/wyjście na górze urządzenia

 

 

 

TC Electronic Blood Moon Phaser

[img:4]

Efekt adresowany do wielbicieli brzmień z lat 70. Blood Moon Phaser wskrzesza smakowite brzmienie phaserów sprzed lat, wzbogacając je m.in. o funkcję True Bypass. Do tego syczące lub zawodzące wycia dzięki czterostopniowemu filtrowi.

 • Klasyczny efekt phaser
 • Czterostopniowy filtr
 • Funkcja True Bypass, wejście/wyjście na górze urządzenia

 

 

 

TC Electronic Forcefield Compressor

[img:5]

Forcefield Compressor, czyli klasyczna kompresja, od subtelnego wzbogacenia wybrzmiewania gitary, przez łagodną korekcję poziomu sygnału, aż po bardzo mocne stłumienie dźwięku.

 • Klasyczny kompresor - od łagodnej kompresji po kompletną miazgę
 • W pełni analogowy układ
 • Funkcja True Bypass, wejście/wyjście na górze urządzenia

 

 

 

TC Electronic Skysurfer Reverb

[img:6]

Skysurfer Reverb zaspokaja wszystkie podstawowe potrzeby, gdy mowa o pogłosie. Trzy wysokiej klasy algorytmy pogłosowe ukryte w maleńkiej kostce umożliwiają budowanie przestrzennych brzmień najrozmaitszych rodzajów.

 • Pogłos studyjnej jakości
 • Trzy wszechstronne tryby: Spring, Room and Hall
 • Kompaktowy rozmiar, wejście/wyjście na górze urządzenia

 

 

 

TC Electronic Cinders Overdrive

[img:7]

Doskonałe narzędzie dla bluesowych wyjadaczy i retro rockmanów. W pełni analogowy układ przekonująco oddaje ciepły przester rozkręconego wzmacniacza lampowego. Jest poza tym niezwykle responsywny oraz zachowuje przejrzystość dźwięku dzięki szerokiemu zakresowi kontroli sygnału.

 • Przejrzysty przester w stylu lampowym
 • Szeroki zakres kontroli sygnału
 • Funkcja True Bypass

 

 

 

TC Electronic Tailspin Vibrato

[img:8]

TailSpin Vibrato zapewnia zachwycające rozedrganie tonów. Stuprocentowo analogowy układ, zamknięty w małej, choć pancernej kostce pozwala osiągnąć subtelne, organiczne „wobble”, rozstrajanie instrumentu na podobieństwo źle odtwarzanej płyty winylowej czy brzmienie przywodzące na myśl głośnik Leslie.

 • Klasyczny efekt vibrato
 • W pełni analogowy układ
 • Funkcja True Bypass, wejście/wyjście na górze urządzenia

 

 

 

TC Electronic Rush Booster

[img:9]

Rush Booster pozwala przebić się przez ścianę dźwięku i wyeksponować gitary. Dzięki analogowemu układowi umożliwiającemu przejrzyste podbicie dźwięku o 20 decybeli, żadne solo ani riff nie umkną uwadze słuchacza. To wszystko zawiera mała, wytrzymała kostka z funkcją True Bypass.

 • Niezwykle przejrzyste podbicie dźwięku
 • Analogowy układ z możliwością podbicia o 20 decybeli
 • Funkcja True Bypass, wejście/wyjście na górze urządzenia

 

 

 

TC Electronic Fangs Metal Distortion

[img:10]

Wkrocz w świat potężnych riffów wraz z efektem Fangs Metal Distortion. Niesłychanie wszechstronne modelowanie przesterowanego brzmienia, od thrashowych rzężeń po doomową ścianę dźwięku, upchnięto w niepozorną kostkę, po której nikt nie spodziewałby się metalowej rzeźni.

 • Zwarte brzmienie przesteru z wysoką responsywnością
 • Szeroka kontrola średnich tonów
 • Funkcja True Bypass, wejście/wyjście na górze urządzenia

 

 

 

TC Electronic The Prophet Digital Delay

[img:11]

Niedrogi cyfrowy delay, dzięki któremu gitarzyści mogą wybierać między krótkim, pogłosowym niemal powrotem, rozlewającymi się, ambientowymi odbiciami, a w zasadzie dowolnym brzmieniem „w połowie drogi”.

 • Delay cyfrowy studyjnej jakości
 • Trzy ustawienia czasu delaya - do 1300 ms
 • Funkcja True Bypass, wejście/wyjście na górze urządzenia

 

 

 

TC Electronic Thunderstorm Flanger

[img:12]

Thunderstorm Flanger doskonale odtwarza klasyczne, analogowe brzmienie flangera sprzed lat. Od subtelnych, taśmowych smug i bogatych chorusów po kompletne szaleństwo (niemal) poza kontrolą.

 • Klasyczny efekt flanger
 • W pełni analogowy układ, tworzący oryginalne, trójwymiarowe dźwięki
 • Funkcja True Bypass, wejście/wyjście na górze urządzenia

 

 

 

TC Electronic Rusty Fuzz

[img:13]

Rusty Fuzz to klasyczny, bazujący na krzemie, tranzystorowy fuzz. Dostarcza uznanego, rasowego brzmienia, szczęśliwie z pominięciem ceny, którą trzeba na ogół zapłacić za sprzęt z łatką „vintage”. Od jedwabiście gładkiego wybrzmiewania po rozdzierające charczenie typu velcro fuzz, wszystko w kompaktowym opakowaniu.

 • Bazujący na krzemie układ tranzystorowy
 • Klasyczne brzmienie typu gated fuzz lub velcro fuzz
 • Funkcja True Bypass, wejście/wyjście na górze urządzenia

 

[img:14]

Efekty Kostki podłogowe do gitary elektrycznej

Gdzie kupić?

TC Electronic TC Electronic www.tcelectronic.com

Dystrybucja w Polsce:

SoundTrade

tel.: +48 22 632 02 85
Godziny otwarcia:

Pon - Pt:  09:00 - 17:00

adres:
ul. Kineskopowa 1 05-500 Piaseczno k/Warszawy

Sklepy muzyczne > TC Electronic rozwiń listę sklepów

reklama
Copyright © INFOMUSIC 2016
Szanowny Czytelniku
 
 
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały redakcyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy użytkownik portalu wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności, która opisuje sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. 
 
 
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.
 
Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?
 
Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest INFOMUSIC. Rejestr firm: INFOMUSIC z siedzibą w Gdańsku przy ul. Zielona 20/14  80-746 Gdańsk, Nr ewidencyjny: 112588, Numer VAT: NIP PL 584 2259505, REGON 192 886 210.  Szczegółowe informacje dotyczące administratorów znajdują się w naszej Polityce prywatności 
 
 
Jakie dane są przetwarzane ?
 
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez INFOMUSIC,w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.
 
Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych osobowych?
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i doskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie. Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. 
 
Komu udostepniamy Twoje dane osobowe?
 
Twoje dane mogą być udostępniane w ramach grupy portali INFOMUSIC.PL. Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. 
 
Pełna treść w polityce prywatności
 
Gdzie przechowujemy Twoje dane?
Zebrane dane osobowe przechowujemy na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego („EOG”), ale mogą one być także przesyłane do kraju spoza tego obszaru i tam przetwarzane. 

 
Jakie masz prawa?
 
Prawo dostępu do danych:  
W każdej chwili masz prawo zażądać informacji o tym, które Twoje dane osobowe przechowujemy. Aby to zrobić, skontaktuj się z INFOMUSIC.PL– otrzymasz te informacje pocztą e-mail. 
 
Prawo do poprawiania danych: 
Masz prawo zażądać poprawienia swoich danych osobowych, jeśli są one niepoprawne, a także do uzupełnienia niekompletnych danych.  Jeśli masz konto w INFOMUSIC.PL lub konto portalach grupy INFOMUSIC.PL, możesz edytować swoje dane osobowe na stronie swojego konta. 
 
Szczegółowe informacje dotyczące Twoich praw znajdują się w Polityce prywatności 
 
Dlatego też proszę naciśnij przycisk „ZGADZAM SIĘ, PRZEJDŹ DO SERWISU" lub klikając na symbol "X" w górnym rogu tego oka, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez ze mnie z Usług  INFOMUSIC, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "desktop", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych). Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.
 
Pełny regulamin i Polityka prywatności znajduje sie pod poniższym linkiem. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem. https://www.infomusic.pl/page/rodo 
 
Zgadzam się, przejdź do serwisu Nie teraz