16 marca 2016 11:00
Info Salony Muzyczne RIFF ul. Bokserska 62 A 02-690 Warszawa NAMM ul. Anaheim Convention Center, 800 West Katella Avenue CA 928 Anaheim FACE Hoek 76 - unit 301 2850 Boom, Belgia

Deluxe i Master Builder - D'Angelico prezentuje nowe modele na NAMM 2016

Na tegorocznych targach NAMM w Kalifornii firma D'Angelico zaprezentowała pełen przekrój pięknie wykonanych gitar z serii Deluxe i Master Builder.

Modele Deluxe bazują na sześciu najpopularniejszych gitarach D'Angelico Standard Series. Przeprojektowane przez D'Angelico Custom Shop New York otrzymały blokowane klucze Grover, sześciopozycyjny przełącznik przetworników, grafitowe siodełko oraz progi Jescar. Zależnie od wybranego modelu instrumenty oferowane są z przystawkami Seymour Duncan DA-59 (EX-DH, EX-SS, EXL-1, EX-DC), TV Jones Custom DA-Tron (EX-175) lub Seymour Duncan DA-90 (EX-59). Wszystkie nowości Deluxe Series dostępne są wyłącznie w wykończeniu Midnight Matte.

Do serii Master Builder dołączyły z kolei modele New Yorker i Teardrop New Yorker - oba wyposażone w przystawki ThroBak DA-102B, złocone klucze Grover Super Rotomatic oraz pickguard i strunnik stairstep w stylu Art Deco.

 

[img:9]

 

Deluxe Series

D'Angelico EX-59 Deluxe

EX-59 to klasyczna gitara archtop idealna dla nieco bardziej zadziornych graczy. Jej 17-calowy korpus i charakterystyczna główka D'Angelico formują doskonały, zbalansowany instrument, będący wierną repliką oryginalnego EX-59. Gitara oddaje powab swojego pierwowzoru, zaakcentowany przez brak płytki pickguard i obecność gałek głośności i barwy w stylu retro. EX-59 to w zasadzie łagodny, lecz czasem ukazujący zęby, piękny instrument, który doceniły takie sławy, jak ikona bluesa - Robert Randolph.

 

[img:1]
D'Angelico EX-59 Deluxe (Midnight Matte)

 

Deluxe Series

D'Angelico EX-DH Deluxe

Stworzona jako alternatywa dla modeli 17-calowych, nowa gitara EX-DH uosabia kunszt D'Angelico, oferując maksymalny komfort grania dzięki nieco mniejszemu, 16-calowemu korpusowi. Dźwięki z niej wydobywane cechują się najwyższą klarownością i pełnią barwy. Dwie przystawki Seymour Duncan DA-59 odpowiadają za moc i gładkość brzmienia, z kolei walorów estetycznych dodają jej nieodłączne dla gitar D'Angelico cechy, jak pickguard i strunnik stairstep w stylu Art Deco oraz klucze Grover Super Rotomatic.

 

[img:2]
D'Angelico EX-DH Deluxe (Midnight Matte)

 

Deluxe Series

D'Angelico EX-175 Deluxe

Model EX-175 to jedyna w ofercie D'Angelico gitara archtop wyposażona w mostek Bigsby Vibrato. Dzięki swojej tnącej górze i wyrazistemu dołowi, EX-175 jest idealna dla miłośników nieco ostrzejszych wrażeń. System Bigsby pozwala na wysoki stopień dynamizmu i ekspresji gry przy jednoczesnym zachowaniu stabilności stroju. Teraz możecie śmielej rozkręcić swój ukochany wzmacniacz: EX-175 posiada wysoką tolerancję na sprzężenia i można grać na niej mocniej niż na innych gitarach archtop, natomiast jej ultra-cienki gryf gwarantuje wysoki komfort dla każdego stylu gry.

 

[img:3]
D'Angelico EX-175 Deluxe (Midnight Matte)

 

Deluxe Series

D'Angelico EX-SS Deluxe

Ta najmniejsza ze wszystkich gitar archtop w ofercie D'Angelico to prawdziwie uniwersalny instrument o mocnej odpowiedzi dolnego pasma z przystawki przy mostku i wyrazistym środku z przystawki przy gryfie. Przystawki, o których mowa, to dwa humbuckery Seymour Duncan DA-59, dodające gitarze ataku i zrównoważonej odpowiedzi na rezonanse. Sygnaturowy strunnik D'Angelico typu stairstep przydaje jej tak stylu, jak funkcjonalności, utrzymując optymalne napięcie strun. EX-SS to doskonały instrument sceniczny i gwarancja świetnej grywalności przy brzmieniu czystym, jak i dopieszczonym bogatym harmonicznie przesterem.

 

[img:4]
D'Angelico EX-SS Deluxe (Midnight Matte)

 

Deluxe Series

D'Angelico EXL-1 Deluxe

EXL-1 to legendarny instrument i hołd dla oryginalnych dzieł mistrza Johna D'Angelico. Konstrukcja z ruchomą przystawką zapewnia bogaty rezonans i idealnie sprawdzi się zarówno przy mocnych akordach, jak i skomplikowanych partiach solowych. EXL-1 to uosobienie elegancji dzięki rzeźbionemu wierzchowi ze świerku, klonowemu tyłowi oraz charakterystycznemu strunnikowi i pickguardowi w stylu stairstep. Wiernie oddaje ona ducha połowy XX wieku i oferuje najwyższą jakość, grywalność i walory estetyczne, a wszystko to w przystępnej cenie. EXL-1 z pokorą przyjmuje tytuł "gitary marzeń", nadany jej przez tak licznych muzyków jazzowych.

 

[img:5]

D'Angelico EXL-1 Deluxe (Midnight Matte)

 

Deluxe Series

D'Angelico EX-DC Deluxe

EX-DC to odpowiedź D'Angelico na rosnącą popularność gitar semi-hollow o kształcie double cutaway. Ta wyposażona w dwa pickupy Seymour Duncan DA-59 gitara stworzona została przede wszystkim z myślą o wszechstronnej i zróżnicowanej grze, oferując połączenie pełni i jaskrawości brzmienia. Jej nieco cięższy korpus zbalansowany jest przez piękną główkę D'Angelico, zaś komfort gry gwarantują progi medium jumbo umieszczone w standardowej wielkości gryfie. Jak zawsze w przypadku gitar tego producenta, styl ramię w ramię towarzyszy tutaj walorom brzmieniowym - EX-DC dostępna jest w licznych kolorach oraz w wersji ze złoconym strunnikiem w stylu stairstep.

 

[img:6]

D'Angelico EX-DC Deluxe (Midnight Matte)

 

Master Builder

D'Angelico Teardrop New Yorker

Teardrop New Yorker powstał w warsztacie D'Angelico Custop Shop w Nowym Jorku i stanowi kopię oryginalnego Teardropa sprzed lat. Gitarę wykonano wyłącznie z włoskich odmian świerku wykorzystywanych we wiolonczelach. Instrument posiada ekskluzywne akcesoria i osprzęt, jak przystawki ThroBak DA-102B, złocone klucze Grover Super Rotomatic oraz pickguard i strunnik stairstep w stylu Art Deco.

 

[img:7]
D'Angelico Teardrop New Yorker (Blue Burst)

 

Master Builder

D'Angelico New Yorker

To pierwszy New Yorker od czasu ponownego przeniesienia produkcji instrumentów D'Angelico do Nowego Jorku. Gitarę o kształcie hollow body z pojedynczym wcięciem cutaway wykonano z kombinacji klonu płomienistego, hebanu i świerku. Na wyposażeniu znajdziemy pickup ThroBak DA-102B, złoty sygnowany strunnik, pokrętła Volume i Tone oraz złocone klucze Grover Super Rotomatic.

 

[img:8]

D'Angelico New Yorker (Transblack)

 

 

Gitary Elektryczne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > D'Angelico rozwiń listę sklepów

reklama
Copyright © INFOMUSIC 2016
Szanowny Czytelniku
 
 
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały redakcyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy użytkownik portalu wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności, która opisuje sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. 
 
 
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.
 
Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?
 
Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest INFOMUSIC. Rejestr firm: INFOMUSIC z siedzibą w Gdańsku przy ul. Zielona 20/14  80-746 Gdańsk, Nr ewidencyjny: 112588, Numer VAT: NIP PL 584 2259505, REGON 192 886 210.  Szczegółowe informacje dotyczące administratorów znajdują się w naszej Polityce prywatności 
 
 
Jakie dane są przetwarzane ?
 
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez INFOMUSIC,w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.
 
Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych osobowych?
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i doskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie. Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. 
 
Komu udostepniamy Twoje dane osobowe?
 
Twoje dane mogą być udostępniane w ramach grupy portali INFOMUSIC.PL. Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. 
 
Pełna treść w polityce prywatności
 
Gdzie przechowujemy Twoje dane?
Zebrane dane osobowe przechowujemy na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego („EOG”), ale mogą one być także przesyłane do kraju spoza tego obszaru i tam przetwarzane. 

 
Jakie masz prawa?
 
Prawo dostępu do danych:  
W każdej chwili masz prawo zażądać informacji o tym, które Twoje dane osobowe przechowujemy. Aby to zrobić, skontaktuj się z INFOMUSIC.PL– otrzymasz te informacje pocztą e-mail. 
 
Prawo do poprawiania danych: 
Masz prawo zażądać poprawienia swoich danych osobowych, jeśli są one niepoprawne, a także do uzupełnienia niekompletnych danych.  Jeśli masz konto w INFOMUSIC.PL lub konto portalach grupy INFOMUSIC.PL, możesz edytować swoje dane osobowe na stronie swojego konta. 
 
Szczegółowe informacje dotyczące Twoich praw znajdują się w Polityce prywatności 
 
Dlatego też proszę naciśnij przycisk „ZGADZAM SIĘ, PRZEJDŹ DO SERWISU" lub klikając na symbol "X" w górnym rogu tego oka, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez ze mnie z Usług  INFOMUSIC, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "desktop", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych). Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.
 
Pełny regulamin i Polityka prywatności znajduje sie pod poniższym linkiem. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem. https://www.infomusic.pl/page/rodo 
 
Zgadzam się, przejdź do serwisu Nie teraz