WORK Pro: Trzy innowacyjne konfiguracje systemów audio dla lokali i restauracji.
Sektor restauracyjny i hotelarski bezustannie rozwija się w rytm potrzeb i preferencji swoich klientów, natomiast reprodukcja dźwięku zyskuje na znaczeniu w tworzeniu przyjemnej i atrakcyjnej atmosfery takich obiektach. Firma WORK Pro oferuje profesjonalistom w tym sektorze szereg elastycznych rozwiązań nagłośnieniowych, dostosowujących się do różnych budżetów i wymogów instalacyjnych: od standardowych systemów audio do wielostrefowych instalacji z niezależną kontrolą indywidualnych stref.
Firma proponuje trzy rozwiązania dla zaprojektowania systemów nagłośnienioych w restauracjach, pubach i klubach z 2-3 niezależnymi strefami. Propozycje te odbiegają od konwencjonalnych systemów i są dla nich atrakcyjną alternatywą.
Przykład 1:
Wzmacniacz mocy SLA + kolumny głośnikowe NEO + Multiplayer. W tym przykładzie każda z trzech stref posiada niezależny feed audio z indywidualną kontrolą sumy. By to osiągnąć, konieczna jest instalacja odtwarzacza Multiplayer 3R, wzmacniacza sygnału SLA 300 oraz grupy kolumn NEO. Kontrola instalacji może odbywać się z analogowego kontrolera naściennego, umożliwiającego lokalną i niezależną kontrolę poziomów, lub kontrolera DMX czy urządzenia mobilnego obsługującego LM 5 i protokół OSC.
Przykład 2:
DCA 1 + kolumny NEO + Multiplayer. Drugi przykład przedstawia trzy odtwarzacze Multiplayer 4 i dodatkowy mikrofon, z którego sygnał może być skierowany do jednej z dwóch stref. DCA 1 to wzmacniacz miksujący z obsługą RS232 i RS485. Kontrola poziomów i wyboru źródła możliwa jest z prostej konsoli DMX bądź, tak jak poprzednio, z urządzeń mobilnych.
Przykład 3:
Digiline 8 + kolumny serii IC Pro Series + Multiplayer. Digiline 8 to matryca audio z ośmioma wejściami i ośmioma wyjściami wzmacniającymi. Możliwe jest na przykład dowolne skierowanie sygnałów z trzech jednostek Multiplayer 3R/4 do każdego z wyjść. Co więcej, oprogramowanie Digiline 8 pozwala na odrębną equalizację każdego z wyjść. Do kontroli systemu mogą być wykorzystane naścienne kontrolery WNC 1 i WGC 1. Ostatnim przypadku istnieje możliwość zapisu komend kontrolnych (wyciszenai strefowego, zmian poziomów, itd.). Tak jak i w poprzednich przykładach, system może być kontrolowany również z smartfonów i tabletów poprzez protokół OSC.