22 marca 2015 10:49
Info ARCADE AUDIO Sp. z o.o. ul. Galicyjska 2 32-091 Michałowice k/Krakowa

Arcade Audio - relacja z dealers`s day!

[img:1]

Szkolenia, szkolenia, szkolenia - tak w dużym skrócie rozpoczął się 2015 rok w polskiej branży muzycznej. Szereg pokazów i prezentacji dystrybutorów mające na celu poznanie nowych produktów dają chyba wyraźny znak, że w branży dzieje się dobrze.

 17 marca, na specjalne zaproszenie Arcade Audio  - polskiego dystrybutora marek: RCF, KV2 Audio, Orange, ART, JTS, Superlux oraz Vandamme, uczestniczyliśmy w szkoleniu dla partnerów i dealerów tej firmy.  Na spotkanie przybyli reprezentanci sklepów muzycznych z całej Polski, którzy z uwagą i zaciekawieniem słuchali o nowościach sprzętowych prezentowanych przez specjalistów z Arcade Audio oraz Michele`a Begotti, który przybył z nowościami RCF prosto z Włoch. 

Poza „best seller`ami”  RCF, Orange i KV2 padły również informacje dotyczące produktów, które będą mieć premierę na tegorocznych targach Musikmesse / Prolight & Sound, przypominamy już 15 kwietnia 2015.  

 

[img:32:L] Cieszymy się, że mamy w dystrybucji tak wiele fantastycznych marek. Klienci otrzymują pewne narzędzia do pracy, a współpracujące z nami sklepy muzyczne profesjonalną obsługę.

 

Firma RCF bardzo poważnie traktuje polski rynek muzyczny, z tegoż względu gościliśmy szkoleniowca z centrali firmy RCF, Michele Begotti, który przedstawił zebranym główne linie produktów oraz nadchodzące premiery.  Jego obecność świadczy o randze tego szkolenia. 

 

 

Po szkoleniach mieliśmy okazję porozmawiać z przedstawicielami Arcade Audio.
Oto ich wrażenia ze spotkania:

 

[img:4:R] Cieszymy się z możliwości spotkania z naszymi partnerami. Na spotkaniu omówione zostały wszystkie serie produkcyjne wychodzące z rąk włoskiego producenta RCF. Począwszy od powszechnie znanych na polskim rynku serii ART 3, 4, 7 po D-Line, 4Pro, NX, EVOX, V-Max aż po koncertowewy system liniowy HDL20A oraz HDL10A. 

 

Zainteresowaniem wśród słuchaczy cieszyły się sprzede wszystkim nowe produkty takie jak: kompaktowy system nagłośnieniowy EVOX 5, EVOX 8 oraz RCF ART 745A - następca wersji 725A. 

 

Miał miejsce także premierowy pokaz aktywnych monitorów scenicznych RCF ST12 SMA oraz ST15 SMA. Jako nowość i uzupełnienie do stałej produkcji trafiły miksery z serii L-Pad - modele 24CX USB oraz 16CX USB wraz z dodatkowymi opcjonalnymi akcesoriami z serii RCF L-Pad. Po raz pierwszy w Polsce zaprezentowane zostały słuchawki RCF ICONICA by Benny Benassi .


Możliwość zobaczenia nowości oraz porównanie bardzo dobrze znanych na polskim rynku produktów zostało odebrane w sposób nad wyraz pozytywny. Miejmy nadzieję, że imprezy tego typu wejdą w ciąg cyklicznych wydarzeń naszej firmy, a wiedza przelana do głów przedstawicieli sklepów muzycznych zaprocentuje w przyszłości.

Subskrybuj nowości RCF

 

 

[img:5:L] W części szkolenia poświęconej marce KV2 Audio, przedstawiliśmy flagowe systemy dźwiękowe KV2 SLA - Super Digital, Super Audio oraz Super Analog. Systemy KV2 stają się coraz bardziej popularne w naszym kraju. Cieszy nas ten fakt, gdyż świadczy o dojrzałości rynku i coraz wyższych wymaganiach względem systemów nagłośnienia. KV2 od wielu lat udowadnia bezkompromisowość w jakości dźwięku. Systemy może nie należą do najtańszych na rynku - jednak wrażenia słuchowe uzasadniają ich cenę. 

Warto wspomnieć, że poza ofertą rentalową KV2 dysponuje kompletnymi rozwiązaniami dla stałych instalacji nagłośnienia. Mamy na swoim koncie wiele zrealizowanych instalacji w wielu obiektach, takich jak: opery, teatry oraz kluby muzyczne na całym świecie. Liczymy na pierwsze instalacje także i w Polsce. Zapraszamy do kontaktu z nami i przede wszystkim posłuchania systemów KV2 Live.

 

 

 

 

[img:3:R] Nasza firma posiada w ofercie szeroki asortyment zarówno dla profesjonalnych studiów nagrań jak i domowych, projektowych rozwiązań.

 

Spośród wielu fantastycznych wzmacniaczy, przedwzmacniaczy i interfejsów amerykańskiej firmy Art przedstawiliśmy także rodzinę słuchawek Superlux oraz systemy bezprzewodowe JTS dla nagłośnieniowców, ale także i kamerzystów (JTS KA-10).

 

Warto podkreślić, że oferowane przez JTS systemy cechuje wysoka jakość dźwięku przy zachowaniu bardzo atrakcyjnej ceny. Jest to bardzo istotna informacja dla naszych klientów, którymi są muzycy, prelegenci, przewodnicy, a także reporterzy.

 

Na naszej stronie internetowej prezentujemy pełną ofertę, dlatego zachęcam do wizyty www.arcadeaudio.com.pl

 

 

 

 [img:2:L] Ostatnią prezentacją był pokaz ORANGE. Ściana wzmacniaczy tej marki robi wrażenie. Omówiono i zaprezentowano brzmieniowo flagowe heady takie jak : Rockerverb 50, Thunderverb 200, AD 200, TH 30, a także serię Terror z kolumnami. Pokazaliśmy również cały przekrój mniejszych wzmacniaczy typu combo z serii CRUSH. 


Największą atrakcją jednak były nowości. Po raz pierwszy w Polsce można było usłyszeć nowość Orange z 2014 roku: head Dual Dark 50, który został już przetestowany przez portal Infomusic.plTen wzmacniacz potrafi zabrzmieć mrocznie, ciężko, jest groźny i nie bierze jeńców. Głośny, wydajny, z doskonałymi cleanami i paletą nowoczesnych przesterów zawstydzających możliwościami barwowymi większość cyfrowych procesorów. Jeden z lepszych wzmacniaczy na rynku będący potwierdzeniem bardzo efektywnego rozwoju firmy Orange. 

 

Seria CRUSH PRO – CR 120 H, CR120 C, CR60 C -  to również gorąca nowość Orange. To wzmacniacze półprzewodnikowe o dużej mocy. Prace nad nimi trwały długo (to pierwsze profesjonalne wzmacniacze tranzystorowe od późnych lat 70-tych), ponieważ konstruktorzy chcieli uzyskać zamierzony, doskonały efekt. Spędzili lata na badaniach, testach i pracach, przyświecała im idea prostoty obsługi i doskonałości brzmienia. Są naprawdę dumni z rezultatu jakim jest analogowy, półprzewodnikowy, dwukanałowy (Dirty,Clean) wzmacniacz oparty na konstrukcji prestiżowego Rockerverba. Pozostały fantastyczny sprzęt to seria OR, Micro Terror oraz pierwszy w historii Orange sygnowany wzmacniacz wraz z kolumną Jim Root Terror Set. 

 

Nie ukrywam faktu bardzo dużej popularności marki Orange na polskim rynku, dlatego zainteresowanie Gości było w pełni uzasadnione i przwidywalne :-)

 

pełna oferta Orange na stronie

 

 Galeria zdjęć 

 


Alessandro Pagliani

Wice Prezes Zarządu Arcade Audio

[img:6]

[img:7]

 

Michele Begotti

RCF Engineer

[img:33]

[img:8]

[img:9]

[img:10]

[img:11]

[img:12]


Nowe systemy EVOX

[img:13]

[img:14]

[img:22]

[img:15]

[img:16]


Najnowszy monitor sceniczny RCF serii ST  (ST12 SMA oraz ST15 SMA)

[img:17]

[img:18]

 

Najnowsze słuchawki RCF ICONICA by Benny Benassi

[img:19]

[img:20]

[img:21]


Art / Superlux / JTS

[img:23]

[img:24]

[img:25]


Strefa Orange

[img:26]

[img:27]

[img:28]

[img:29]

[img:30]

 

[img:31]

 

Więcej wiadomości:

 

 

 

Wzmacniacze
reklama
Copyright © INFOMUSIC 2016
Szanowny Czytelniku
 
 
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały redakcyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy użytkownik portalu wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności, która opisuje sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. 
 
 
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.
 
Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?
 
Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest INFOMUSIC. Rejestr firm: INFOMUSIC z siedzibą w Gdańsku przy ul. Zielona 20/14  80-746 Gdańsk, Nr ewidencyjny: 112588, Numer VAT: NIP PL 584 2259505, REGON 192 886 210.  Szczegółowe informacje dotyczące administratorów znajdują się w naszej Polityce prywatności 
 
 
Jakie dane są przetwarzane ?
 
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez INFOMUSIC,w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.
 
Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych osobowych?
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i doskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie. Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. 
 
Komu udostepniamy Twoje dane osobowe?
 
Twoje dane mogą być udostępniane w ramach grupy portali INFOMUSIC.PL. Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. 
 
Pełna treść w polityce prywatności
 
Gdzie przechowujemy Twoje dane?
Zebrane dane osobowe przechowujemy na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego („EOG”), ale mogą one być także przesyłane do kraju spoza tego obszaru i tam przetwarzane. 

 
Jakie masz prawa?
 
Prawo dostępu do danych:  
W każdej chwili masz prawo zażądać informacji o tym, które Twoje dane osobowe przechowujemy. Aby to zrobić, skontaktuj się z INFOMUSIC.PL– otrzymasz te informacje pocztą e-mail. 
 
Prawo do poprawiania danych: 
Masz prawo zażądać poprawienia swoich danych osobowych, jeśli są one niepoprawne, a także do uzupełnienia niekompletnych danych.  Jeśli masz konto w INFOMUSIC.PL lub konto portalach grupy INFOMUSIC.PL, możesz edytować swoje dane osobowe na stronie swojego konta. 
 
Szczegółowe informacje dotyczące Twoich praw znajdują się w Polityce prywatności 
 
Dlatego też proszę naciśnij przycisk „ZGADZAM SIĘ, PRZEJDŹ DO SERWISU" lub klikając na symbol "X" w górnym rogu tego oka, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez ze mnie z Usług  INFOMUSIC, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "desktop", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych). Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.
 
Pełny regulamin i Polityka prywatności znajduje sie pod poniższym linkiem. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem. https://www.infomusic.pl/page/rodo 
 
Zgadzam się, przejdź do serwisu Nie teraz