4 lipca 2013 14:00
Info Music Info Music Info tel: +48 12 267 24 80 www.musicinfo.pl

Washburn akustycznie i elektroakustycznie (solid świerk lub cedr)

[img:1]

Akustyczna i elektroakustyczna kolekcja Washburna na rok 2013 trafiła właśnie do magazynu polskiego dystrybutora tych instrumentów - firmy Music Info.

Gitary z nowej kolekcji stanowią połączenie takich gatunków drewna jak świerk, mahoń, palisander, a także koa i catalpa. We wszystkich 15 instrumentach znajdziemy chromowane lub złote klucze Die-Cast. W przypadku gitar elektroakustycznych o brzmienie dba aktywny preamp z tunerem Fishman Isys+ lub EQ4-T Electronics.

 

Co charakterystyczne i godne podkreślenia, omawiana seria gitar Washburn jest wyposażona w litą płytę wierzchnią wykonaną ze świerku lub cedru. Lita płyta wierzchnia wpływa znacząco na jakość brzmienia gitary i jej sustain. Zwróćcie na to uwagę przy testowaniu tej gitary. 

 

[img:2] Menu na skróty:

 

 

Washburn WD10S (N)

 

[img:4]

 

Gitara akustyczna 6-cio strunowa typu Dreadnought. Płyta wierzchnia z litego świerku - (Alaskan Sitka), płyta tylna i boki z mahoniu. Gryf mahoniowy o matowym wykończeniu, mostek i podstrunnica z palisandru. Siodełko wykonane z kości. Białe ożyłkowanie korpusu, podstrunnicy i główki. Palisandrowy fornir na główce. Chromowane klucze Die-Cast. Kolor: naturalny.

 

[img:3] do góry

 

Washburn WD10S (NS)

 

[img:5]

 

Gitara akustyczna 6-cio strunowa typu Dreadnought. Płyta wierzchnia z litego świerku - (Alaskan Sitka), płyta tylna i boki z mahoniu. Gryf mahoniowy o matowym wykończeniu, mostek i podstrunnica z palisandru. Siodełko wykonane z kości. Białe ożyłkowanie korpusu, podstrunnicy i główki. Palisandrowy fornir na główce. Chromowane klucze Die-Cast. Kolor: natural satin.

 

[img:3] do góry

 

Washburn WD10SCE (B)

 

[img:6]

 

Gitara elektroakustyczna 6-cio strunowa typu Dreadnought z podcięciem cutaway. Płyta wierzchnia: świerk, płyta tylna i boki z mahoniu. Gryf mahoniowy o matowym wykończeniu, mostek i podstrunnica z palisandru. Siodełko i prożek mostka wykonane z kości. Białe ożyłkowanie korpusu, podstrunnicy i główki. Palisandrowy fornir na główce. Chromowane klucze Die-Cast. Elektronika: aktywny preamp z tunerem Fishman Isys +. Kolor: czarny.

 

[img:3] do góry

 

Washburn WD10SCE (N)

 

[img:7]

 

Gitara elektroakustyczna 6-cio strunowa typu Dreadnought z podcięciem cutaway. Płyta wierzchnia z litego świerku - (Alaskan Sitka), płyta tylna i boki z mahoniu. Gryf mahoniowy o matowym wykończeniu, mostek i podstrunnica z palisandru. Siodełko wykonane z kości. Białe ożyłkowanie korpusu, podstrunnicy i główki. Palisandrowy fornir na główce. Chromowane klucze Die-Cast. Elektronika: aktywny preamp z tunerem Fishman Isys +. Kolor: naturalny.

 

[img:3] do góry

 

Washburn WD10SCE (NS)

 

[img:8]

 

Gitara elektroakustyczna 6-cio strunowa typu Dreadnought z podcięciem cutaway. Płyta wierzchnia z litego świerku - (Alaskan Sitka), płyta tylna i boki z mahoniu. Gryf mahoniowy o matowym wykończeniu, mostek i podstrunnica z palisandru. Siodełko wykonane z kości. Białe ożyłkowanie korpusu, podstrunnicy i główki. Palisandrowy fornir na główce. Chromowane klucze Die-Cast. Elektronika: aktywny preamp z tunerem Fishman Isys +. Kolor: naturalny satynowy (natural satin).

 

[img:3] do góry

 

Washburn WD20S (N)

 

[img:9]

 

Gitara akustyczna 6-cio strunowa typu Dreadnought. Płyta wierzchnia z litego świerku - (Alaskan Sitka), płyta tylna i boki z palisandru. Gryf mahoniowy o matowym wykończeniu, mostek i podstrunnica z palisandru. Siodełko wykonane z kości. Białe ożyłkowanie korpusu, podstrunnicy i główki. Palisandrowy fornir na główce. Chromowane klucze Die-Cast. Kolor: naturalny.

 

[img:3] do góry

 

Washburn WD20SCE (N)

 

[img:10]

 

Gitara elektroakustyczna 6-cio strunowa typu Dreadnought z podcięciem cutaway. Płyta wierzchnia z litego świerku - (Alaskan Sitka), płyta tylna i boki z palisandru. Gryf mahoniowy o matowym wykończeniu, mostek i podstrunnica z palisandru. Siodełko wykonane z kości. Białe ożyłkowanie korpusu, podstrunnicy i główki. Palisandrowy fornir na główce. Chromowane klucze Die-Cast. Elektronika: aktywny preamp z tunerem Fishman Isys +. Kolor: naturalny.

 

[img:3] do góry

 

Washburn WD55SCE (N)

 

[img:11]

 

Gitara elektroakustyczna 6-cio strunowa typu Dreadnought z podcięciem cutaway. Płyta wierzchnia z litego świerku - (Alaskan Sitka), płyta tylna i boki z drewna Koa. Gryf mahoniowy o matowym wykończeniu, mostek i podstrunnica z palisandru. Siodełko wykonane z kości. Białe ożyłkowanie, podstrunnicy i główki. Ożyłkowanie korpusu i rozeta wykonane z masy perłowej abalone. Złote klucze Die-Cast. Elektronika: aktywny preamp z tunerem Fishman Isys +. Kolor: naturalny.

 

[img:3] do góry

 

Washburn WD7S (N)

 

[img:12]

 

Gitara akustyczna 6-cio strunowa typu Dreadnought. Płyta wierzchnia z litego świerku, płyta tylna i boki z drewna catalpa. Gryf mahoniowy o matowym wykończeniu, mostek i podstrunnica z palisandru. Siodełko wykonane z kości. Białe ożyłkowanie korpusu, podstrunnicy i główki. Chromowane klucze Die-Cast. Wykończenie na wysoki połysk. Kolor: natural.

 

[img:3] do góry

 

Washburn WD7SCE (ACB)

 

[img:13]

 

Gitara elektroakustyczna 6-cio strunowa typu Dreadnought z podcięciem cutaway. Płyta wierzchnia: z litego świerku, płyta tylna i boki z mahoniu. Gryf mahoniowy o matowym wykończeniu, mostek i podstrunnica z palisandru. Siodełko i prożek mostka wykonane z kości. Białe ożyłkowanie korpusu, podstrunnicy i główki. Palisandrowy fornir na główce. Chromowane klucze Die-Cast. Elektronika: aktywny preamp EQ4-T Electronics. Kolor: All Tabacco Burst.

 

[img:3] do góry

 

Washburn WD7SCE (N)

 

[img:14]

 

Gitara elektroakustyczna 6-cio strunowa typu Dreadnought z podcięciem cutaway. Płyta wierzchnia: z litego świerku, płyta tylna i boki z mahoniu. Gryf mahoniowy o matowym wykończeniu, mostek i podstrunnica z palisandru. Siodełko i prożek mostka wykonane z kości. Białe ożyłkowanie korpusu, podstrunnicy i główki. Palisandrowy fornir na główce. Chromowane klucze Die-Cast. Elektronika: aktywny preamp EQ4-T Electronics. Kolor: All Tabacco Burst.

 

[img:3] do góry

 

Washburn WJ7S (BM)

 

[img:15]

 

Gitara akustyczna 6-cio strunowa typu Jumbo. Płyta wierzchnia z litego świerku - (Alaskan Sitka), płyta tylna i boki z drewna catalpa. Gryf mahoniowy o matowym wykończeniu, mostek i podstrunnica z palisandru. Siodełko wykonane z kości. Białe ożyłkowanie korpusu, podstrunnicy i główki. Chromowane klucze Die-Cast. Wykończenie mat. Kolor: czarny.

 

[img:3] do góry

 

Washburn WJ7SCE (BM)

 

[img:16]

 

Gitara elektroakustyczna 6-cio strunowa typu Jumbo. Płyta wierzchnia z litego świerku - (Alaskan Sitka), płyta tylna i boki z drewna catalpa. Gryf mahoniowy o matowym wykończeniu, mostek i podstrunnica z palisandru. Siodełko wykonane z kości. Białe ożyłkowanie korpusu, podstrunnicy i główki. Chromowane klucze Die-Cast. Elektronika: aktywny preamp EQ4-T Electronics. Wykończenie: mat. Kolor: czarny.

 

[img:3] do góry

 

Washburn WMJ21SCE (N)

 

[img:17]

 

Gitara elektroakustyczna 6-cio strunowa typu Mini Jumbo. Płyta wierzchnia z litego cedru, płyta tylna i boki cedrowe. Gryf palisandrowy, mostek i podstrunnica z palisandru. Siodełko wykonane z kości. Białe ożyłkowanie korpusu, podstrunnicy i główki. Chromowane klucze Die-Cast. Elektronika: Fishman Isys+ Tuner / Preamp System. Wykończenie: połysk. Kolor: naturalny.

 

[img:3] do góry

 

Washburn WMJ7SCE (BM)

 

[img:18]

 

Gitara elektro-akustyczna 6-cio strunowa typu Mini Jumbo. Płyta wierzchnia z litego świerku - (Alaskan Sitka), płyta tylna i boki z drewna catalpa. Gryf mahoniowy o matowym wykończeniu, mostek i podstrunnica z palisandru. Siodełko wykonane z kości. Białe ożyłkowanie korpusu, podstrunnicy i główki. Chromowane klucze Die-Cast. Elektronika: aktywny preamp EQ4-T Electronics. Wykończenie: mat. Kolor: czarny.

 

[img:3] do góry
Gitary Akustyczne Elektroakustyczne

Gdzie kupić?

Washburn Washburn www.washburn.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Washburn rozwiń listę sklepów

reklama
Copyright © INFOMUSIC 2016
Szanowny Czytelniku
 
 
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały redakcyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy użytkownik portalu wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności, która opisuje sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. 
 
 
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.
 
Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?
 
Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest INFOMUSIC. Rejestr firm: INFOMUSIC z siedzibą w Gdańsku przy ul. Zielona 20/14  80-746 Gdańsk, Nr ewidencyjny: 112588, Numer VAT: NIP PL 584 2259505, REGON 192 886 210.  Szczegółowe informacje dotyczące administratorów znajdują się w naszej Polityce prywatności 
 
 
Jakie dane są przetwarzane ?
 
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez INFOMUSIC,w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.
 
Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych osobowych?
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i doskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie. Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. 
 
Komu udostepniamy Twoje dane osobowe?
 
Twoje dane mogą być udostępniane w ramach grupy portali INFOMUSIC.PL. Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. 
 
Pełna treść w polityce prywatności
 
Gdzie przechowujemy Twoje dane?
Zebrane dane osobowe przechowujemy na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego („EOG”), ale mogą one być także przesyłane do kraju spoza tego obszaru i tam przetwarzane. 

 
Jakie masz prawa?
 
Prawo dostępu do danych:  
W każdej chwili masz prawo zażądać informacji o tym, które Twoje dane osobowe przechowujemy. Aby to zrobić, skontaktuj się z INFOMUSIC.PL– otrzymasz te informacje pocztą e-mail. 
 
Prawo do poprawiania danych: 
Masz prawo zażądać poprawienia swoich danych osobowych, jeśli są one niepoprawne, a także do uzupełnienia niekompletnych danych.  Jeśli masz konto w INFOMUSIC.PL lub konto portalach grupy INFOMUSIC.PL, możesz edytować swoje dane osobowe na stronie swojego konta. 
 
Szczegółowe informacje dotyczące Twoich praw znajdują się w Polityce prywatności 
 
Dlatego też proszę naciśnij przycisk „ZGADZAM SIĘ, PRZEJDŹ DO SERWISU" lub klikając na symbol "X" w górnym rogu tego oka, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez ze mnie z Usług  INFOMUSIC, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "desktop", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych). Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.
 
Pełny regulamin i Polityka prywatności znajduje sie pod poniższym linkiem. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem. https://www.infomusic.pl/page/rodo 
 
Zgadzam się, przejdź do serwisu Nie teraz