21 czerwca 2007 15:34
Info AMBIT MUSIC ul. Przebendowskich 40 81-543 Gdynia

YAMAHA TYROS-2

TYLKO TERAZ PEN DRIVE 512MB ORAZ TWARDY DYSK GRATIS

MegaVoice
Technologia MegaVoice, używana początkowo podczas nagrań MIDI, zapewnia zwiększony realizm i ekspresję dla twoich utworów. Korzystają one w szczególności z funkcji przełączania tempa dla kompletnie różnych brzmień przy kompletnie różnych zakresach prędkości odtwarzania. Na przykład, brzmienia gitary w MegaVoice posiadają tłumienia, ślizgi oraz dźwięk palców przypisane do różnych zakresów tempa, sprawiając, że brzmienie jest trudne do zagrania w rzeczywistości, lecz świetnie nadaje się do tworzenia realistycznych ścieżek MIDI. Specjalne oprogramowanie MEGAEnhancer dla Tyros2 (dostępne za darmo) automatycznie przetwarza konwencjonalne dane utworów pod użytek technologii MegaVoice.


Brzmienia
Tyros2 posiada ponad 500 dynamicznych, realistycznych brzmień, które pokrywają praktycznie każdą kategorię muzyczną na świecie, a także inne brzmienia prosto z otaczającego nas świata! Sekcja brzmień Organ Flutes posiada bogactwo brzmień organów w kategoriach Theatre, Jazz, Classical, Rock, podczas gdy kategorie specjalne Live!, Cool! Oraz Sweet! dostarczają ogromną paletę brzmień instrumentów akustycznych i elektronicznych. Brzmienia te czerpią z stereofonicznych, wielowarstwowych próbek, w pełni oddających naturalną obecność, ekspresję i vibrato prawdziwych instrumentów.


Efekty
Tyros2 został wyposażony w pełny zestaw narzędzi Digital Signal Processing (DSP), efektów które pozwolą Ci rozszerzyć brzmienie o atmosferę sali koncertowej czy też ciepło chóru, a także bogaty efekt głośnika krążkowego. Wszechstronne ustawienia EQ zapewniają doskonałej kontroli nad całościowym brzmieniem instrumentu. Dodatkowo, instrument posiada wiele specjalnych efektów, które możesz wykorzystać, aby całkowicie przekształcić dźwięk każdego brzmienia, m.in. Distortion, Auto Wah czy Pitch Change.


Super Artykulacja
Przedstawiamy kompletnie nowy poziom realizmu brzmienia i ekspresji muzycznej. Nadzwyczajnie autentyczne brzmienia posiadają unikalną charakterystykkażdego instrumentu. Nigdy wcześniej nie miałeś takich brzmień instrumentów smyczkowych czy dętych, które brzmiały tak przekonująco prawdziwie!


Style i Multi Pads
Jeśli szukasz profesjonalnego zespołu, który wsparł by twoje wystąpienie, Tyros2 posiada wszystko czego potrzebujesz a nawet więcej. 400 wbudowanych styli akompaniamentów, każdy z 15 różnymi sekcjami. Dodatkowo, kontrola w czasie rzeczywistym, udostępnia możliwości kompletnej aranżacji utworu - natychmiast, intuicyjnie i interaktywnie. Chcesz podsycić swoje wystąpienie? Skorzystaj z Multi Pads i wyzwól w trakcie gry szerokie spektrum, fraz i specjalnych loopów.


Wyszukiwarka muzyki (Music Finder)
Kiedy chcesz grać w szczególnym gatunku muzyki, ale nie wiesz, które z ustawień wybrać, co możesz zrobić? Odpowiedź brzmi: wyszukiwarki muzyki (Music Finder). Funkcja wyposażona jest w ponad 1800 rekordów, każdy ze specjalnie wybranymi ustawieniami stylu i brzmień i wyborem czterech registracji.


One Touch Settings
Ta różnorodna funkcja umożliwia zaprogramowanie czterech ustawień dla każdego stylu. Po prostu, wybierz styl, który chcesz ustawić, następnie naciśnij jeden z przycisków One Touch Setting, aby ustawienia Tyros2 zostały natychmiast przeprogramowane, z odpowiednimi brzmieniami i efektami dla danego gatunku muzyki.


Pamięć registracyjna
Osiem ustawień preset pamięci registracyjnej pozwalają na natychmiastowe przywołanie ulubionych ustawień, włączając w to ustawienia melodii, wybranego stylu a także, które brzmienia zostały przypisane do klawiatury.


Harmonizer wokalny
Podłącz mikrofon i pozwól Tyrosowi automatycznie dodać chórki do twojego brzmienia! Dodane partie harmonizera wokalnego natychmiast dopasowują się do twoich akordów. Możesz nawet wybrać różne style harmonizera, które najbardziej dopasują się do twojej muzyki.


Klawiatura FSX
Tyros2 wyposażony jest w najwyższej jakości klawiaturę syntezatora, jaką kiedykolwiek stworzyliśmy: klawiaturę FSX. Wytwarzane z największą precyzją klawisze oferują większą wytrzymałość niż modele konwencjonalne. Co ważniejsze, klawiatura posiada zwiększoną dynamikę stając się tym samym najbardziej ekspresywną w swojej klasie.


Komponowanie utworów
Dzięki wbudowanemu 16-ścieżkowemu sekwencerowi MIDI, Tyros2 jest wzbudzi zachwyt każdego autora piosenek. Nagraj swoje wystąpienie w czasie rzeczywistym lub skorzystaj z funkcji Step Record, aby kolejno wprowadzić każdą nutę. Dostępna jest również funkcja Easy Record, która pozwala na natychmiastowy zapis w pełni zaaranżowanych utworów, włączając w to style akompaniamentów, po prostu wciśnij REC oraz START/STOP! Skorzystaj z możliwości automatycznego ustawiania timing twojego wystąpienia, lub zastąp odpowiednią sekcję utworu inną, dzięki funkcji zapisu Punch In/Out


Tworzenie styli Style Creator
Potęga akompaniamentu Tyros2 sięga daleko poza setki profesjonalnie zaaranżowanych wbudowanych w instrument styli. Z funkcją Style Kreator, możesz modyfikować zawartość istniejących styli lub nawet tworzyć swoje własne, oryginalne style od podstaw. Możesz także połączyć różne partie kilku styli i wyjść z niezwykłym hybrydowym akompaniamentem.


Tworzenie brzmień Voice Creator
Voice Creator i Voice Set to dwie potężne funkcje, które pozwolą Ci stworzyć swoje własne brzmienia. Voice Creator pozwala na import własnych próbek i przypisanie ich do poszczególnych klawiszy, co pozwala na zbudowanie kompletnie nowych brzmień z kompletnie nowych dźwięków. Voice Set dostarcza narzędzi do edycji charakterystyki brzmienia filter, envelope czy vibrato.


Hard Disk Recorder
Zapisz cyfrowy dźwięk Tyros2 bezpośrednio na opcjonalny dysk twardy. Jakość nagrania jest nieskazitelna, absolutnie wolna od szumów. Naturalnie, możesz nagrać swoje własne brzmienia, gitary lub inne akustyczne i elektryczne instrumenty a następnie zmiksować jest z brzmieniem Tyros2. Dograj także dodatkowe partie do ścieżki stereo. A jeśli masz komputer i odpowiednie oprogramowanie, przygotuj pliki wedle potrzeb a następnie zaimportuje je do Tyros2.


Podłączenie do komputera
Przekonasz się, że Tyros2 jest wyjątkowo przyjazny dla komputera. Wbudowane złącze USB pozwala w prosty sposób zapisywać i importować twoje dane, i korzystać z komputera, aby kontrolować wszelkie funkcje Tyros2. Jedno złącze USB pozwala na dostęp do dwóch portów MIDI, aż do 32 kanałów zapisu. Instrument wyposażono w dwa oddzielne złącza USB TO DEVICE, jeden na przednim panelu, dla wygodnego podłączenia zewnętrznych nośników danych takich jak pamięci Flash USB.


Załączone oprogramowanie
Podłącz komputer i rozszerz potencjał muzyczny Tyros2. W zestawie z instrumentem załączono Tyros2 Voice Editor, które zapewnia wygodną, prostą w obsłudze kontrolę nad parametrami brzmienia i efektów. Dane są przekazywane pomiędzy komputerem a Tyros2 w czasie rzeczywistym, tak więc możesz odtworzyć brzmienie jak tylko je zmodyfikujesz. Kolejnym potężnym narzędziem jest MEGAEnhancer dla Tyros2 (dostępny za darmo do ściągnięcia z Internetu), który przetwarza standardowe dane MIDI do formatu zgodnego z technologią MegaVoice.


Kompatybilność
Naturalnie, Tyros2 jest wstecznie kompatybilny z oryginalnym Tyrosem, tak więc możesz korzystać ze istniejącego oprogramowania i plików muzycznych SFF (style), SMF (utwory) a także pliki DOC (utwory). Tyros2 wspiera także standardy GM, GM2 i XG. Zestaw zawiera także wygodne oprogramowanie File Converter (PC), które pozwala na konwersje danych registracyjnych z PSR-9000 i PSR-9000Pro i odtwarzanie ich na Tyros2.


Muzyka na żądanie On-demand Music (IDC)
Podłącz Tyros2 do sieci i zanurz się w wszechświecie muzyki! Yamaha stworzyła nową, esencjonalną usługę sieciową dla muzyków z całego świata: Internet Direct Connection (IDC). IDC pozwala na podłączenie Tyros2 bezpośrednio do Internetu - bez komputera. Umożliwia to zagłębienie się w tysiące utworów MIDI i pobieranie ulubionych utworów do odtworzenia na Tyros2.


Duży kolorowy wyświetlacz
Jedną z pierwszych rzeczy, które zauważysz w Tyros2 jest piękny ogromy, pełno-kolorowy wysokiej-rozdzielczości, wyświetlacz, który pokazuje wszystkie ważne ustawienia i parametry. Nachylenie wyświetlacza można regulować. Sygnał wizji można wysłać do zewnętrznego monitora, co idealnie sprawia się w wielu zastosowaniach.


Prezentacja tekstów i zapisów nutowych
Kiedy wyposażyliśmy Tyros2 w ogromy wyświetlacz, zdecydowaliśmy się wyposażyć go w dodatkowe funkcje. W ich skład wchodzi prezentacja zapisów nutowych i tekstów (dla utworów, które posiadają zapis nutowy oraz teksty). Specjalna funkcja wyświetlacza Text pozwala na wyświetlenie plików tekstowych, które utworzyłeś na komputerze, dzięki czemu możesz prezentować teksty nawet do utworów, które takowych nie posiadają, a także tworzyć swoje własne zapiski nutowe.


Nauka nigdy nie była prostsza i ciekawsza
Tyrso2 został wyposażony w bogactwo funkcji, dzięki którym nauka nowych utworów staje się prosta i przyjemna. Są to m.in. funkcje przewodnika klawiatury, które zatrzymują melodie i czekają aż zagrasz poprawną nutę. Jest tu nawet skacząca piłeczka, która pokazuje w czasie rzeczywistym, które nuty należy zagrać. Tyros2 posiada także wygodne funkcje nauki dla przyszłych wokalistów.


Rozbudowa
W raz z wzrostem twoich wymagań, może rosnąć Tyros2. Podłącz dysk twardy wewnątrz instrumentu i uzyskaj dostęp do ogromnej pamięci na twoje brzmienia, style, registracje i utwory, a także na dane stworzone przez funkcję Hard Disk Recorder. Podłącz opcjonalne głośniki z subwooferem TRS-MS02 i ciesz się pełnym, samowystarczalnym keyboardem. Dla maksymalnego wyrazu i łatwiejszej konfiguracji instrumentu podłącz MFC10 MIDI foot controller.

Intefejs
Klawiatura
Typ FSX
Liczba klawiszy 61 klawiszy (C1 - C6) Initial touch/Aftertouch
Dynamika klawiatury Tak
After Touch Tak

Wyświetlacz
Typ LCD
Kolor Kolor
Rozdzielczość 640 x 480 pikseli VGA Color LCD
Podświetlenie Tak
Wyświetlanie nut Tak
Wyświetalnie tekstów Tak
Modyfikacja tapety Tak

Inne kontrolery
Pitch Bend Tak
Modulation Tak
Multi Pads 120, Pad 1-4, Stop, Select


Brzmienia
Moduł brzmieniowy
Technologia modułu brzmieniowego AWM Dynamic Stereo Sampling

Polifonia
Polifonia 128

Preset
Liczba brzmień 504 (486 Normal + 18 Mega) + 10 Organ Flute + 480 XG + 256 GM2 + 23 zestawów perkusyjnych + 6 zestawów SFX (oraz brzmienia GS dla odtwarzania melodii GS)
Brzmienia MegaVoices (18 brzmień) Small Strings, Large Strings, Brass, Tenor Sax, Trumpet, Nylon Guitar, Solid Guitar 1/2, Steel Guitar, Hi String Guitar, 12Strings Guitar, Clean Guitar, Overdrive, Distortion, Acoustic Bass, Finger Bass, Pick Bass, Fretless Bass | Sweet! Voices (23 voices) Jazz/Pop/Ballad TenorSax, Growl Sax, Tenor Sax, Alto Sax, Soprano Sax, Jazz/Silver/Golden Trumpet, Cornet, Trumpet, Mute Trumpet, Flugel Horn, Trombone, Violin, Harmonica, Mandolin, Oboe, Clarinet, Flute, Pan Flute, Classical Flute | Live! Voices (58 voices) Dynamic Strings, Spiccato, Dynamic Brass, Power Brass, French Horn, Sax Section, Dynamic Steel Guitar, Grand Piano, Dynamic Nylon, Guitar, Gospel Choir, etc. | Live! Drums (9 drum kits) Live! PowerKit 1/2, Live! Studio, Live! Standard 1/2, Live! Brush, Live! Symphony, Live! PopLatin, Live! Cuban | Cool! Voices (39 voices) Sparkle Stack, Curved Bars, Slide Solid, Clean Guitar, Jazz Guitar, Power Lead, etc. | Organ Flutes!, 10 Presets | Super Articulation Voices (42 brzmienia) Concert Strings, Tremolo Bowing 1/2, Big Band Brass, Brass Fall f/mf, Trumpet, Trumpet Shake1/2, Saxophone, Concert Guitar, FlamencoGuitar, Steel Guitar, Warm Solid, Guitar Hero, Feedbacker, Magic Bell, etc.

Kompatybilność
GM Tak (Poziom 2)
XG Tak
XF Tak

Funkcje użytkownika
Sound Creator Edytor Voice setting / Voice Creator z funkcją Wave Assign
Próbkowanie Indywidualne brzmienia
Opcjonalna Pamięć Próbek 4MB (fabrycznie) / 1024MB (Opcjonalne)


Style akompaniamentów
Preset
Liczba stylów preset 11 kategorii 400 stylów (Style Pro: 357, Style Session: 43)
Style Style MegaVoice (używane przez style preset)
Odmiany Intro x 3, Fill In x 4, Main x 4, Break x 1, Ending x 3
Fingering Single Finger, Fingered, Fingered On Bass, Multi Finger, AI Fingered,Full Keyboard, AI Full Keyboard

Funkcje indywidualne
Kreator stylów Tak
Style użytkownika Tak

Inne funkcje
One Touch Setting (OTS) 4 dla każego stylu (Programmable), z OTS Link
Wyszukiwarka muzyki/Muzyczna bazadanych Preset: 1,835 nagrań Edit: Programowanlna. Do 2,500 nagrań


Utwory
Odtwarzanie
Funkcje odtwarzania PLAY, PAUSE, STOP, REC, FF, REW
Liczba utworów preset 5
Liczba utworów użytkownika Nieograniczona (zależna od pojemności nośnika danych)
Funkcja Song Position Jump 4 punktowa / Loop

Zapis
Funkcje zapisu Quick Recording, Multi Recording, Step Recording, Song Editing
Liczba utworów Nieograniczona (zależna od pojemności nośnika danych)
Liczba kanałów 16

Kompatybilny format danych
Odtwarzanie SMF (Format 0 & 1), ESEQ, XF, Style File
Zapis SMF (Format 0)

Zapis na dysku twardym
Kontrola Play, Pause, Stop, Rec, Prev, Next
Playlist'y Repeat, Sort, Shuffle, Marking
Format pliku Wave (16-bit, 44.1KHz, Stereo)


Efekty
Akustyka
Bloki Reverb/Chorus/DSPs:6, Microphone:1
Reverb 34 preset + 3 użytkownika
Choruj 30 preset + 3 użytkownika
DSP DSP Effect na styl: 189 preset + 3 użytkownika DSP Effect dla R1/R2/R3/Left: 189 preset + 10 użytkownika DSP Effect dla mikrofonu: 189 preset + 10 użytkownika
Korektor Master EQ x 7, 2-zakresowy EQ x 29
Master EQ 5 zakresów : 5 preset + 2 użytkownika/td>
Part EQ 2 zakresy: 29 partie (R1, R2, R3, Left, MultiPad, Style x 8, Song x 16)
Master Compressor 5 preset + 5 użytkownika
Others Efekty mikrofonu: Noise Gate x 1, Compressor x 1, 3Band EQ x 1

Funkcje
Split Tak. Oddzielne punkty separacji dla akordów i brzmień (LEFT)
Poly/Mono Tak
Panel Sustain Tak

Style akompaniamentu
Harmonizer wokalny 60 preset + 10 użytkownika
Auto Harmony Harmony/Echo (17 preset)


Funkcje
Lekcje/Przewodnik
Przewodniki Follow Lights, Any Key, Karao-Key, Vocal CueTIME
Lampka przewodnika Nie
Technologia Performance Assistant (PAT) Tak
Yamaha Education Suite (YES) Nie

Demonstracje/Pomoc
Demonstracje Overall Demo, Function Demo

Pamięć registracyjna
Korektory Bank +/-, Regist Sequence, Freeze
Liczba przycisków 8 x nieograniczona liczba banków (zależna od pojemności nośnika danych)

Kontrolery
Metronom Tak
Tempo Range 5 - 500, Tap Tempo
Transpozycja -12 - 0 - 12 (Assignable Keyboard / Song / Master) Upper Octave (-1, 0, +1) Part Octave (-2, -1, 0, +1, +2)
Tuning 414.8 - 440 - 466.8 Hz
Scale Type 9 preset

Różne
Język wyświetlacza 5 języków (English, German, French, Spanish, Italian)
Direct Access Tak


Nośniki danych, gniazda i łącza
Nośniki danych
HDD 2.5 cali IDE (Opcjonalne, Wew.)
Stacja dyskietek Opcjonalna
Flash Memory (Wewnętrzna) 3.2MB
Zewnętrzne nośniki danych Opcjonalna USB Flash Memory, USB Hard Disk Drive, etc. (via USB to DEVICE)
Opcjonalna pamięć 168 pin DIMM x 2 (1024MB)

Gniazda/Łącza
Internet Internet Direct Connection : External Adapter (via USB to DEVICE)
USB Yes
USB TO DEVICE 2 terminale (Front/Back) USB Flash Memory, USB Hard Disk Drive, etc.
To Host Tak
Słuchawki Tak
MIDI MIDI A (IN/OUT), MIDI B (IN/OUT)
AUX Pedal Yes (Switch or Volume x 3, optional)
AUX Audio In Tak
AUX Audio Out Main Line Output (L/L+R, R) Sub Output 1, Sub Output 2
Loop Send Loop Send (L/L+R, R) / AUX Out (Level Fixed): Selectable
Loop Return Loop Return (L/L+R, R) / Aux In
Microphone Tak (Mic./Line in Stereo)
Video Out RGB Out, NTSC / PAL Composite
Zewnętrzny głośnik To Satellite Speaker (L/R), To Sub Woofer (L/R)


Załączone oprogramowanie
Other TYROS2 Voice Editor


Wzmacniacze/Głośniki
Wzmacniacze Opcjonalne głośniki (TRS-MS02)


Zasilanie
Zasilanie AC Inlet


Rozmiar/Waga
Wymiary
Szerokość 114.0 cm
Głebokość 45.0 cm (53.6 cm z pulpitem do nut)
Wysokość 13.7 cm (37.1 cm z pulpitem do nut)

Weight
Waga 14.5 kg (15.5 kg z pulpitem do nut)


Linki:
www.yamaha-tyros.com pełna interaktywna i multimedianla prezentacja modelu tyros-2

http://www.yamaha-europe.com/yamaha_europe/download/movies/01_product_demos/Tyros2/Tyros2_German_v1_0_600k.wmv

http://www.yamaha-europe.com/yamaha_europe/download/movies/01_product_demos/Tyros2-featured_Movie/Tyros2_Features_english_600k.wmv[img:1][img:2]

Gdzie kupić?

Yamaha Yamaha pl.yamaha.com

Dystrybucja w Polsce:

Yamaha Music Europe GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce

adres:
ul. Wielicka 52 02-657 Warszawa

Sklepy muzyczne > Yamaha rozwiń listę sklepów

reklama
Copyright © INFOMUSIC 2016
Szanowny Czytelniku
 
 
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały redakcyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy użytkownik portalu wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności, która opisuje sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. 
 
 
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.
 
Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?
 
Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest INFOMUSIC. Rejestr firm: INFOMUSIC z siedzibą w Gdańsku przy ul. Zielona 20/14  80-746 Gdańsk, Nr ewidencyjny: 112588, Numer VAT: NIP PL 584 2259505, REGON 192 886 210.  Szczegółowe informacje dotyczące administratorów znajdują się w naszej Polityce prywatności 
 
 
Jakie dane są przetwarzane ?
 
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez INFOMUSIC,w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.
 
Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych osobowych?
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i doskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie. Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. 
 
Komu udostepniamy Twoje dane osobowe?
 
Twoje dane mogą być udostępniane w ramach grupy portali INFOMUSIC.PL. Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. 
 
Pełna treść w polityce prywatności
 
Gdzie przechowujemy Twoje dane?
Zebrane dane osobowe przechowujemy na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego („EOG”), ale mogą one być także przesyłane do kraju spoza tego obszaru i tam przetwarzane. 

 
Jakie masz prawa?
 
Prawo dostępu do danych:  
W każdej chwili masz prawo zażądać informacji o tym, które Twoje dane osobowe przechowujemy. Aby to zrobić, skontaktuj się z INFOMUSIC.PL– otrzymasz te informacje pocztą e-mail. 
 
Prawo do poprawiania danych: 
Masz prawo zażądać poprawienia swoich danych osobowych, jeśli są one niepoprawne, a także do uzupełnienia niekompletnych danych.  Jeśli masz konto w INFOMUSIC.PL lub konto portalach grupy INFOMUSIC.PL, możesz edytować swoje dane osobowe na stronie swojego konta. 
 
Szczegółowe informacje dotyczące Twoich praw znajdują się w Polityce prywatności 
 
Dlatego też proszę naciśnij przycisk „ZGADZAM SIĘ, PRZEJDŹ DO SERWISU" lub klikając na symbol "X" w górnym rogu tego oka, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez ze mnie z Usług  INFOMUSIC, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "desktop", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych). Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.
 
Pełny regulamin i Polityka prywatności znajduje sie pod poniższym linkiem. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem. https://www.infomusic.pl/page/rodo 
 
Zgadzam się, przejdź do serwisu Nie teraz