11 maja 2018 12:00
Info Music Info Music Info tel: +48 12 267 24 80 www.musicinfo.pl

Nowe przewody Ernie Ball już w dostępne!

Jak żyć bez dobrego kabla? To pytanie zadają sobie wszyscy gitarzyści, dla których niezbędnym elementem występu jest prąd. Jak wszyscy wiemy, na scenie dochodzi czasem do przeróżnych sytuacji, ale to przerywający kabel zaliczany jest do elitarnego grona tych najbardziej irytujących...

[img:1]

 

Do oferty Music Info - oficjalnego dystrybutora marki Ernie Ball w naszym kraju, trafiło właśnie 25 profesjonalnych przewodów instrumentalnych. Jak zapewnia sam producent, nowe przewody Ernie Ball cechują się najwyższą jakością wykonania. Zastosowane materiały oraz dwużyłowa konstrukcja o podwójnym ekranowaniu z miedzi beztlenowej, zapewniają transparentny sygnał o świetnie zbalansowanych częstotliwościach. Wszystko po to, aby zapewnić muzykom brak szumów w każdych warunkach akustycznych.

Z pewnością każdy znajdzie tutaj coś dla siebie - do dyspozycji mamy zarówno przewody standardowe, jak i sprężynowe. Naturalnie - wszystkie dostępne w różnych długościach - od bardzo długich do bardzo krótkich. Pełną listę modeli znajdziecie poniżej.

Zobacz pełną ofertę nowych przewodów Ernie Ball:

[img:2]

 

Kable, przewody
reklama
Copyright © INFOMUSIC 2016