8 maja 2018 11:00
Info Meinl Distribution Meinl Distribution tel: +48 81 855 32 13 www.meinldistribution.pl

Ibanez Acoustic Day już 7 czerwca w Łodzi

Zrób sobie dzień wolny od pracy i spędź go razem z firmą Ibanez. Daj się zainspirować wszechstronnym warsztatom artystów, przetestuj najnowsze modele gitar akustycznych i skorzystaj z okazji do wygrania Ibaneza AE315-NT. Podczas Ibanez Acoustic Day wystąpią Marcin Patrzałek, Martina Blazeska oraz Sándor Nánási.

[img:1]

Na pokładzie mamy trzech wyjątkowych artystów Ibanez z różnych krajów Europy. Pierwszy z nich to 17-letni polski gitarzysta Marcin Patrzałek, który wygrał telewizyjny Talent Show "Must be the Music - tylko muzyka" mając zaledwie 15 lat. Jego filmy osiągnęły już 28 milionów wyświetleń. Drugi wykonawca to gitarzystka i absolwentka Berklee Martina Blazeska z Macedonii, która właśnie wydała swój nowy album "World on a String". W swoich utworach miesza skomplikowane partie muzyczne z chwytliwymi refrenami. Martina jest twarzą światowej kampanii Ibanez "Thermo Aged". Trzecim artystą, który wystąpi na Ibanez Day jest węgierski gitarzysta fingerstyle Sándor Nánási, który poprzez dodanie do gitary sprężyn werblowych, używa jej także jako instrumentu perkusyjnego, przez co bez wątpienia zadziwi publiczność. Każdy artysta z chęcią odpowie na wszystkie Twoje pytania - te związane z gitarą i techniką gry oraz te, które zawsze chciałeś im zadać.

Jedną z wielu atrakcji będzie loteria, w której szczęśliwy zwycięzca zdobędzie nową gitarę akustyczną Ibanez AE315-NT. Oczywiście na specjalne życzenie wszyscy artyści złożą na niej własnoręczny podpis. Co więcej, po każdym występie artysty zostaną wybrani kolejni zwycięzcy, którzy zgarną pakiet akcesoriów Ibanez.

Nie przegap żadnej z poniższych dat:

 
  • 7 czerwca 17:00 Łódź (PL) Guitar Center 
  • 8 czerwca 17:00 Praha (CZ) Music City 
  • 9th czerwca 17:00 Zvolen (SK) Total Music 
  • 10th czerwca 17:00 Debrecen (HU) Hangszerarzenál (Venue: Rocksuli)

[img:2]

Gitary Akustyczne
reklama
Copyright © INFOMUSIC 2016