12 kwietnia 2018 09:00

Black Heaven - nowość w ofercie Lundgren Guitar Pickups

Po wielu latach sukcesów z modelami P.A.F Heaven '57 i M-Series, firma Lundgren Pickups wprowadza na rynek nową serię przetworników Black Heaven, dostępnych w wersji 6,7 i 8 strunowej.

 

Szwedzka firma słynie z produkcji ręcznie nawijanych przetworników, używanych przez  takie marki gitarowe, jak : Ibanez, Hagstrom, Strandberg, oraz artystów takich, jak: Ghost, Meshuggah, Scott Gorham i Tosin Abasi. Właściciel i zarazem główny  konstruktor, Johan Lundgren, zapewnia, że Black Heaven dostarczą każdemu instrumentowi mnóstwa mocy, szerokiego pasma przenoszenia częstotliwości oraz doskonałego zakresu dynamiki.

W pozycji Neck, Black Heaven  jest zarówno wyraźny jak i soczysty i z pewnością zostanie doceniony za swoją głębię i harmoniczną złożoność przez gitarzystów prowadzących .

 [img:1]

Przetworniki Black Heaven dostępne są w wersjach 6,7 i 8-strunowych, przy czym wersja 6-strunowa dostępna jest w wersjach z niklowaną obudową lub drop-top. Niezależnie od rodzaju, najnowsza linia pick-upów Lundgren dostępna jest w wersji pod mostek, gryf lub jako pełen zestaw.

 

Pickupy do gitary elektrycznej
reklama
Copyright © INFOMUSIC 2016