2 marca 2018 10:30
Info GEWA Polska Sp. z o.o. GEWA Polska Sp. z o.o. tel: +48 (77) 453 77 33 www.gewamusic.com/pl

Szymon Chudy endorserem gitar Ovation!

Szymon Chudy to gitarzysta znany z takich zespołów jak Star Guard Muffin, Chilli Crew, jak również wzięty muzyk sesyjny i pedagog. Od niedawna jego arsenał gitar powiększył się o instrument legendarnej firmy Ovation, a Szymon został endorserem marki.

Oto co mówi osobiście, o modelu, który dla siebie wybrał - Collector’s Series Elite Plus C2078AXP-KOA:

Bardzo długo poszukiwałem instrumentu, który świetnie sprawdzi się nie tylko akustycznie, ale również na scenie. Tym milej jest mi dołączyć do rodziny artystów marki Ovation - firmy będącej prekursorem w nagłaśnianiu gitar akustycznych. Model Elite Plus, który mam niebywałą przyjemność używać, doskonale sprawdza się od sesyjnych grań w teatrze, przez małe kluby, aż po wielkie, plenerowe sceny. Gitara świetnie leży w ręce, jest łatwa do regulacji i doskonale trzyma strój. A do tego rewelacyjnie wygląda. Szczerze polecam!

[img:1]

Ovation C2078AXP-KOA posiada płytę wierzchnią z litego świerku klasy AAA, wzbogaconą o selekcjonowany fornir KOA, hebanową podstrunnicę i mostek, 5-częściowy gryf (klon+mahoń), binding i markery z Abalonu oraz zaawansowany układ elektroniki OP-Pro Studio. Dystrybutorem w Polsce jest firma GEWA.

Szymon Chudy - gitarzysta, kompozytor, producent muzyczny. Zagrał ponad sześćset koncertów w pięciu krajach, wydał kilkanaście albumów w tym jeden multiplatynowy i jeden złoty, nagrywał lub koncertował z wieloma wybitnymi artystami, między innymi Krzysztofem Cugowskim, Kamilem Bednarkiem, Mesajahem, Ras Lutą, Romanem Kołakowskim. Szymon jest również autorem bloga GuitarWay.pl, który w 2017 roku został odwiedzony przez ponad 24 tysiące użytkowników.

[img:2]

 
Akustyczne Gitary Elektroakustyczne
reklama
Copyright © INFOMUSIC 2016