1 marca 2018 12:00
Info FX MUSIC GROUP FX MUSIC GROUP tel: +48 (84) 639 11 22 fxmusic.com.pl NAMM NAMM tel: (001) 760-438-8001 www.namm.com

NAMM'18: Stagg Silveray - Strat i Les Paul w jednym [VIDEO]

Stoisko firmy Stagg było jednym z najbardziej charakterystycznych punktów na mapie targów NAMM. Wszystko przez najnowszą serię Silveray, która jak twierdzi sam producent, łączy w sobie cechy Les Paula i Stratocastera. O wszystkim opowiedział nam Adam Briel z AMD Music.

 
Seria Silveray to nowe gitary elektryczne, które będą dostępne w wielu różnych wariantach. Mają olchowe korpusy i np. przystawki Foilhumbuckery czy też funkcję coil tap do rozdzielania przystawek. Macie więc mnóstwo możliwości wyboru brzmień. Najciekawszy jest w nich kształt, będący poniekąd połączeniem stratocastera i les paula. Instrumenty będą dostępne w różnych kolorach - czerni, gradientach, jaskrawych kolorach jak czerwony, żółty czy zielony i tak dalej.

Ponadto, seria obejmuje różne konfiguracje przystawek: humbuckery, single coile, czy nawet opcję z trzema P90 w stylu gitar Black Beauty. Mnóstwo ludzi odwiedzających stoisko firmy Stagg  było pod wielkim wrażeniem ich brzmienia. Następnie pytali o cenę, spodziewając się kwot rzędu 600 - 1000 dolarów. W rzeczywistości ich detaliczna, w zależności od konfiguracji, będzie oscylować w granicach $229 - $289.

[img:2]

[img:3]

[img:5]

 

Zobacz oficjalną prezentację Stagg Silveray:

[img:1]

 
Gitary Elektryczne
reklama
Copyright © INFOMUSIC 2016