14 lutego 2018 10:39
Info Mega Music Mega Music tel: +48 (58) 551 18 82 www.megamusic.pl NAMM NAMM tel: (001) 760-438-8001 www.namm.com

NAMM'18: Z kamerą na stoisku Schecter Guitars [VIDEO]

Schecter Guitar, jeden z czołowych producentów gitar na świecie, również pokazał, że w tym roku nie próżnował. Podczas targów NAMM stoisko firmy przyciągnęło tłumy zainteresowanych najnowszymi instrumentami tej marki. O wszystkim opowiedział nam Jacob Handler.

Pierwsza z nich to nowy model C-1 SLS Elite z flagowymi przystawkami Fishman Fluence, które dla tej gitary będą produktami OEM. To dwugłosowe, aktywne przystawki. Począwszy od pozycji mostkowej – potencjometr można wpychać/wyciągać dla zmiany brzmienia. To samo dotyczy przystawki przy gryfie. Mamy więc wybór między wersją ceramiczną i alnico. Gitara posiada też hebanową podstrunnicę, progi ze stali nierdzewnej, mostek Hipshot i jest to instrument o konstrukcji neck-thru.

 

[img:1]

[img:2]

 

Instrument będzie dostępny w różnych wersjach - w dwóch modelach 6-strunowych z mostkiem hardtail w dwóch wersjach kolorystycznych, tj. Black Fade Burst i Antique Fade Burst. Kolejne to model 6-strunowy z mostkiem Floyd Rose, model 6-strunowy Floyd Rose z systemem Sustainiac oraz wersje 7-strunowe z mostkami Floyd Rose lub hardtail. 

 

[img:3]

 [img:4]

 

Na stoisku pojawiła się również nowa wersja gitary, która zadebiutowała w ubiegłym roku - Sunvalley Super Shredder III z nowymi przystawkami single-coil przy gryfie i w środku, co jak zwykle daje dużo więcej opcji brzmieniowych. Dostępne są nowe warianty kolorystyczne oraz wersje 6- i 7-strunowe z mostkami Floyd Rose w kolorach Aurora Burst i Sky Burst. 

Kolejnym punktem były nowe modele w istniejącej serii Sunvalley Super Shredder oraz dwie nowe wersje kolorystyczne modeli Sustainiac, Riviera Blue i Birch Green. Kolory te wybrał osobiście Marc LaCorte, wicedyrektor Schectera. Producent zdaje sobie sprawę, że miłośnicy ich gitar to różni ludzie o różnych gustach, dlatego w ofercie posiada różnorodne instrumenty - od nowoczesnych po te bardziej w stylu retro. 

 Zobacz zdjęcia ze stoiska:

[img:5]

[img:6]

[img:7]

[img:8]

[img:9]

[img:10]

[img:11]

[img:12]

[img:13]

[img:14]

[img:15]

[img:16]

[img:17]

[img:18]

[img:19]

[img:20]

Gitary Elektryczne
reklama
Copyright © INFOMUSIC 2016