8 lutego 2018 09:00
Info Music Info Music Info tel: +48 12 267 24 80 www.musicinfo.pl

Randall oraz Ola Englund przedstawiają wzmacniacz Satan50

Po wypuszczeniu własnej marki gitar, Ola Englund nie zwalnia tempa i wraz z firmą Randall prezentuje nową odsłonę swojego sygnowanego wzmacniacza - tym razem w 50-wattowej wersji.

 

Wzmacniacz Satan50 to dwukanałowa, w pełni lampowa konstrukcja z niezależną korekcją kanałów oraz sekcją boost. Najnowsze dzieło konstruktorów firmy Randall opiera się na sprawdzonej mieszance lamp 12AX7 (przedwzmacniacz) oraz 6L6 (końcówka mocy). Dzięki opcji BIASING, umieszczonej na tylnym panelu, możliwa jest konfiguracja wzmacniacza z innymi rodzajami lamp.

 [img:1]

Za kształtowanie brzmienia odpowiedzialne są również potencjometry Presence, Depth, Master Volume a rozbudowana pętla efektów zapewni bezproblemowe "dogadywanie się" z przeróżnymi efektami. Dołączony do zestawu 2-przełącznikowy footswitch pozwala na zmianę kanałów, opcjonalne wyłączenie pętli efektów lub może służyć jako kill switch.

[img:2]

Joe Delaney, pełniący w firmie Randall funkcję Brand Directora, potwierdza, że ten powstały przy współpracy z legendarnym Mike Fortinem potwór, jest idealnym rozwiązaniem dla współczesnego gitarzysty metalowego, szukającego bezkompromisowego wzmacniacza w przystępnej cenie.

[img:3]

Wzmacniacze Głowy gitarowe
reklama
Copyright © INFOMUSIC 2016