2 lutego 2018 11:00
Info ADAM HALL GmbH ADAM HALL GmbH tel: +48 782 510 410 www.adamhall.com NAMM NAMM tel: (001) 760-438-8001 www.namm.com

NAMM'18: Przedwzmacniacz z wbudowanym efektem od Palmera

Jedną z nowości pokazanych przez firmę Palmer na targach NAMM Show 2018 był Acoustic Pocket Amp - wszechstronny przedwzmacniacz do gitar akustycznych i basów, który dzięki wbudowanemu efektowi zapewnia szerokie możliwości kształtowania brzmienia.

Konstrukcja przedwzmacniacza opiera się zarówno o przetworniki piezoelektryczne, jak i magnetyczne, a 3-zakresowy equalizer z półparametryczną regulacją pośrednią jest specjalnie dostrojony do instrumentów akustycznych.

 
[img:2]
 

Acoustic Pocket Amp posiada też limiter wejściowy oraz pięciopozycyjny obrotowy filtr eliminujący sprzężenia zwrotne. Przełącznik trybu umożliwia wybór pomiędzy ostrym współczesnym lub ciepłym vintage'owym brzmieniem, a za pomocą potencjometru blend pozwala również na miksowanie sygnału bezpośredniego i przetworzonego.

 

[img:1]
 

Na bocznych ścianach urządzenia znalazło się złącze do podłączenia zewnętrznych efektów, wejście liniowe stereo 3.5 mm, wyjście słuchawkowe i gniazdo jack do podłączenia footswitcha lub zewnętrznego tunera. Włączając DI applications, zbalansowane wyjście XLR może być przełączane przed lub po przetwarzaniu sygnału.

Całości dopełnia solidna obudowa z odlewu ciśnieniowego z wytrzymałym przełącznikiem nożnym, przydatne wskaźniki LED oraz przełącznik ground lift. Acoustic Pocket Amp może pracować zarówno na zasilaniu sieciowym, jak i bateryjnym 9V.

[img:3]
do gitary akustycznej Multiefekty gitarowe do gitary akustycznej Efekty Przedwzmacniacze gitarowe
reklama
Copyright © INFOMUSIC 2016