2 lutego 2018 13:00
Info LAUDA AUDIO LAUDA AUDIO tel: +48 (58) 555 06 60 www.lauda-audio.pl

Triple Crown TC100 - nowy król w królestwie MESA/Boogie

Modele serii Triple Crown od momentu pojawienia się na rynku, cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem gitarzystów na całym świecie. Tym razem konstruktorzy z Mesa Engineering zaprezentowali kolejny model flagowy serii wzmacniaczy gitarowych.

MESA/Boogie Triple Crown TC100 jest rozwinięciem swojego 50-wattowego brata. Na pokładzie urządzenia znajdziemy 3 oddzielne kanały, które tym razem dysponują mocą nie 50-ciu ale aż 100 watt. Aby okiełznać tę poważą moc, zastosowano tzw.Multi-Soak (dla każdego kanału), co pozwala obniżać moc wzmacniacza ze 100 do 50, 20,7 a nawet 3 watt. Zabieg ten, pozwala w praktyce używać Triple Crown w każdych warunkach. Scena, studio czy ciche granie w sypialni - nie stanowi to już żadnego problemu.

 [img:1]

Kolejnym ukłonem firmy w stronę fanów marki jest zastosowanie Bias Select Switch, co pozwala w szybki i prosty sposób na wymianę lamp (z seryjnie zastosowanych EL34) na 6L6 lub 6V6. Warto również wspomnieć o pokładowym reverbie, który może być indywidualnie przypisywany do danego kanału, oraz symulacji kolumny CabClone DI. Całość jest sterowana przy pomocy MIDI, więc stanowi idealną platformę do "dogadywania się" z innymi urządzeniami gitarowymi. 

[img:2]

[img:3]

 

 

Wzmacniacze Głowy gitarowe
reklama
Copyright © INFOMUSIC 2016