6 października 2017 11:00
Info LAUDA AUDIO LAUDA AUDIO tel: +48 (58) 555 06 60 www.lauda-audio.pl

U Epiphone'a już biało - premiera trzech nowych, sygnowanych instrumentów

Kto nie zna takich nazw jak KISS, Trivium czy In Flames? Gitarzyści tych oto formacji doczekali się swoich sygnowanych modeli w katalogu firmy Epiphone!

 [img:1]

Epiphone Ltd. Ed. Tommy Thayer “White Lightning” Explorer Outfit to instrument utożsamiany z Tommym Thayerem z zespołu KISS. Wcielający się w sceniczną postać "Spacemana" muzyk, posiadał już wcześniej sygnaturę Epiphone pod postacią białego Les Paula “White Lightning”. Tym razem postanowił wykorzystać legendarny kształt typu Explorer. Na pokładzie wykończonej w kolorze Metallic White gitary znajdziemy przetworniki Seymour Duncan® JB™, klucze Grover Rotomatic oraz dedykowany do instrumentu futerał.

 [img:2]

Epiphone Ltd. Ed. Matt Heafy "SnØfall" Les Paul Custom Outfit kontynuuje wieloletnią współpracę Heafy'ego z firmą Epiphone. Najnowsza sygnatura dostępna będzie zarówno w wersji 6- jak i 7-strunowej z układem aktywnych przetworników EMG. Inspiracją dla wykończonego w kolorze Alpine White Gloss instrumentu był album Trivium "Silence in the Snow". Do instrumentu dołączany będzie gig bag.

 [img:3]

Epiphone Ltd. Ed. Björn Gelotte "Jotun" Les Paul Custom Outfit  to efekt inspiracji klasyczną pozycją w dyskografii In Flames, nagranym w 1997 roku albumem "Whoracle". "Jotun" to kolejna odsłona ponadczasowego instrumentu jakim jest Les Paul Custom, tutaj w wykończeniu Bone White. Na pokładzie znajdziemy również hebanową podstrunnicę, przetworniki EMG “Metalworks” oraz klucze Grover Rotomatic. W skład zestawu wchodzi również twardy futerał.

 [img:4]

Każdy z wymienionych wyżej modeli sprzedawany będzie z certyfikatem autentyczności oraz materiałami promocyjnymi wykonawców.

[img:5]

Gitary Elektryczne
reklama
Copyright © INFOMUSIC 2016