3 października 2017 11:00
Info Aplauz Sp. z o.o Aplauz Sp. z o.o tel: +48 (22) 751 42 39 www.aplauzaudio.pl

HD500 - mocne uderzenie od Hartke

Firma Hartke zaprezentowała swoje najnowsze basowe combo HD500 o mocy 500W. Wysokowydajna konstrukcja została wyposażona w dwa 10-calowe opatentowane głośniki HyDrive z magnesami neodymowymi i wzmacniacz klasy D. Całość zamknięta jest w eleganckiej obudowie i waży zaledwie 16 kg.

 [img:1]

Wyjątkowa technologia HyDrive

Model HD500 wyposażono w opatentowane przez firmę Hartke głośniki HyDrive, które charakteryzują się precyzyjnie wykonanym przetwornikiem niskotonowym z hybrydową membraną stożkową zrobioną w jednej połowie z papieru, a w drugiej z aluminium. Dzięki temu wzmacniacz łączy ciepłe i okrągłe brzmienie, jakie zapewnia papier, z wyraźną dynamiką i szybkością aluminium.

[img:2]

Ponadto technologia HyDrive cechuje się pełnym i dobrze określonym brzmieniem, odpowiednim dla basistów, którzy poruszają się po różnych gatunkach i stylach muzycznych. Wykorzystanie magnesów neodymowych zapewnia lekkość konstrukcji bez żadnych kompromisów w kwestii brzmienia.

Indywidualne dopasowanie brzmienia

HD500 oferuje funkcję Shape, która aktywuje wstępnie ustawione parametry korektora dopasowane do różnych częstotliwości instrumentu, dzięki czemu można poprawić barwę dźwięku. Kontrolery głośności oraz tonów niskich, średnich i wysokich, które są zamontowane na panelu wzmacniacza w górnej części obudowy, pozwalają w jeszcze większym stopniu dopasować brzmienie do indywidualnych preferencji. Dodatkowo do dyspozycji mamy m.in. wejście stereo 1/8" Aux, a także gniazdo wyjściowe 1/4" do słuchawek.

 [img:3]

 [img:4]

 

Wzmacniacze Komba basowe
reklama
Copyright © INFOMUSIC 2016